+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BS Player

Klíčová slova: bs player, přehrávač,hudba,video

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2009

Popis: Základní informace o multimediálním přehrávači BS Player. Zhodnocení jeho silných i slabých stránek,návod na instalaci, nastavení titulků, kodeků, vzhledu a samozřejmě to vše zdarma ke stažení na našich stránkách.

Web: bsplayer.ezin.cz

Další související informace

bs player ke stažení zdarma

bs player,download,ke stažení,zdarma,kodeky – Multimediální přehrávač je nepostradatelnou stránkou softwarové výbavy jakéhokoliv počítače. BS Player se rozhodně řadí mezi ty, o nich by se mělo uvažovat. Přečtěte si něco o jeho minulosti, výhodám a naopak slabinám.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

Načítání trvalo 0.0507 sekund.