+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bulharsko - nový ráj

Klíčová slova: bulharsko

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2011

Popis: Většina území Bulharska je tvořena hornatinou. V centru tohoto státu tvoří pohoří Stara Planina, které se rozkládá od západu až na východ. Užijete si nejen moře, ale také krásné přírody ve vnitrozemí Bulharska.

Web: bulharsko.welery.cz

Další související informace

Vše o dovolené v Bulharsk

Bulharsko, Bulharsko dovolená – Při návštěvě Bulharska si užijete skutečný komfort. Není zde v žádném případě nutné, abyste utratili mnoho peněz. Bulharsko se opět stává rájem pro Čechy, kteří se chtějí podívat k moři. Využijte výhodné nabídky cesty do Bulharska.

cestovní kancelář DATOUR

Bulharsko Řecko Turecko z Pardubic Korfu autobusem – Létáme z Pardubic do Řecka, Bulharska, Turecka. Navštivte s námi řecký ostrov Korfu. Možná je letecká i autobusová doprava. Nabízíme zájezdy poznávací, pobytové, lázeňské. Zájezdy v tuzemsku i do celého světa.

Autem do Bulharska

autem do bulharska, buhlarsko autem, bulharsko – Nabízíme ubytování v bulharském letivosku Carevo, ve kterém Vám můžeme nabídnout ubytování ve vile nebo v penzionu. Majitel obou domů má dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu, mluví česky, polsky a německy. Vila i penzion se nachází v klidné části města zvané Vasiliko.

Načítání trvalo 1.3760 sekund.