+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CardHouse

Klíčová slova: plastové karty,čipové karty,identifikační náramky

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2007

Popis: Nabízíme řešení pro identifikaci osob - plastové karty (magnetické id karty, čipové karty) a identifikační náramky. Dodáváme tiskárny plastových karet Zebra pro výrobu a potisk plastových karet.

Web: cardhouse.cz

Další související informace

Jímky

jímka, jímky, plastové jímky, plastová jímka – Plastová jímka firmy Vodní zdroje Ekomonitor Chrudim slouží k akumulaci dešťových nebo odpadních splaškových vod malých zdrojů znečištění. Jímky můžete použít jako vyvážecí jímky, retenční nádrže, požární nádrže, kalové jímky. Objednávejte u nás, nebo nezávazně poptejte. * dešťové zdrže * čerpací jímky * jiné

Vše pro ploty

ploty, plot, pletivo, oplocení, plastové ploty, be – Ploty, oplocení zahrady, domu nebo jakéhokoli pozemku. Vše skladem a dostupné k expedici během druhého dne. Objednávku vám dopravíme po celé ČR až domů, nebo na výdejní místa v Praze a Mladé Boleslavi.

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

plasty, plastové díly, plastové polotovary – Röchling Engineering Plastics, s.r.o. je česká dceřiná společnost skupiny Röchling. Zabýváme se výrobou a prodejem plastových polotovarů. Výrobní sortiment zahrnuje lisované a extrudované plastové desky, plastové profily, extrudované tyče, svařovací dráty z PE, PP, PVC a PVDF, ale i jiných plastů.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.