+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CardHouse

Klíčová slova: plastové karty,čipové karty,identifikační náramky

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2007

Popis: Nabízíme řešení pro identifikaci osob - plastové karty (magnetické id karty, čipové karty) a identifikační náramky. Dodáváme tiskárny plastových karet Zebra pro výrobu a potisk plastových karet.

Web: cardhouse.cz

Další související informace

Bižumo - Bižuterie a móda

bižuterie, šperky, náušnice, řetízky, náramky – Internetový prodej bižuterie a módních doplňků. Prodáváme náušnice, náramky, řetízky, a mnoho dalšího. Klademe důraz na kvalitu výrobků, které prodáváme. Příjemné ceny a rychlé dodání! Těšíme se na Vaši návštěvu.

E-shop bižuterie

náušnice bižuterie, náramky z korálků, přívěsky. – E-shop bižuterie nabízí online prodej šperků z korálků jakou jsou náušnice a náramky. Najdete zde ale také přívěsky, řetízky, prsteny, náhrdelníky a jiné krásné šperky. Najdete zde výběr z mnoha krásných šperků!

Prodej šperků a bižuterie

prstýnky, šperky, řetízky, korálky, náramky – Nový internetový obchod zabývající se prodejem šperků a bižuterie. K prodeji prstýnky, řetízky, náramky, náušnice, dárkové krabičky, stojánky na šperky, sponky, čelenky a mnoho dalších předmětů. Materiál - postříbřené, stříbrné, chirurgická ocel, měď, bronz, drahé kameny...

Načítání trvalo 0.0728 sekund.