+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CardHouse

Klíčová slova: plastové karty,čipové karty,identifikační náramky

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2007

Popis: Nabízíme řešení pro identifikaci osob - plastové karty (magnetické id karty, čipové karty) a identifikační náramky. Dodáváme tiskárny plastových karet Zebra pro výrobu a potisk plastových karet.

Web: cardhouse.cz

Další související informace

HERUS, s.r.o.

palety, dřevěné palety, plastové palety – Zabýváme se výrobou dřevěných palet typizovaných rozměrů i atypů, paletových vík a dalších výrobků ze dřeva. Naše nabídka je rozšířená o plastové palety. Vlastníme všechny potřebné licence a oprávnění - licenci na výrobu nových palet, licenci na opravy palet, prohlášení o shodě ke všem výrobkům.

VELKOOBCHOD - REKLAMA

Plastové sudy,okapy,zakrývací plachty.. – Plastové sudy,plastové okapy,zakrývací plachty,plastové kádě, sudy z umělé hmoty,plastové konve sudy na kvas, kádě na kvas, lihoměry,cukroměry,skleněné válce,hustoměry,výroba samolepících nápisů na auta apod. ,utěrky z mikrovlákna...

Náramky z chirurgické oceli

náramky z chirurgické oceli – Velký výběr a levné ceny. Náramky z chirurgické oceli za nejlepší ceny. Náramky z oceli pro muže a ženy. Pravidelné akce a slevy, to vše naleznete na našich stránkách. Chirurgická ocel náramky, kvalita za nízkou cenu.

Načítání trvalo 0.0518 sekund.