+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České wordpress šablony

Klíčová slova: české, wordpress, šablony, wp, themes, webdesign,

E-mail: sekula65@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2012

Popis: České šablony pro wordpress. Přeložené nejpopulárnější wordpress šablony do češtiny. Nejvíce českých šablon na jednom místě. Překládáme i na přání jakékoliv šablony. Vytváříme weby s redakčním systémem wordpress

Web: ceske-sablony.cz

Další související informace

Pirohy webdesign

design, dizajn, web dizajn, webdesign, webstránky – Design uživatelského prostředí pro internetové aplikace, web design a tvorba webstránek, web development, optimalizace pro vyhledávače, systémy pro správu obsahu, SEO, SEM, firemní logotypy a loga, reklamní činnost.

Skype ke stažení zdarma

skype, skype download, skype čeština, – Web se věnuje oblíbenému programu pro komunikaci Skype, nabízí i jeho stažení. Oblíbený komunikační program pro internetovou komunikaci a internetové volání. Program je ke stažení v několika vývojových verzích.

Výpočetní technika

oprava počítače,zálohování dat,sítě, – Naše firma Vám zajistí kompletní servis v oblasti výpočetní a telekomunikační techniky.Poradíme,vysvětlíme i méně zručným uživatelům, jak se starat o svůj počítač.Provádíme montáž datových rozvodů.Instalace a konfigurace PC dle přání zákazníka.

Načítání trvalo 0.5322 sekund.