+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České wordpress šablony

Klíčová slova: české, wordpress, šablony, wp, themes, webdesign,

E-mail: sekula65@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2012

Popis: České šablony pro wordpress. Přeložené nejpopulárnější wordpress šablony do češtiny. Nejvíce českých šablon na jednom místě. Překládáme i na přání jakékoliv šablony. Vytváříme weby s redakčním systémem wordpress

Web: ceske-sablony.cz

Další související informace

Oracle database solutions

oracle dba,administrator,databázový administrátor, – Profesionální místní nebo vzdálená administrace databází Oracle 9i, 10g a 11g. Jako jediný Oracle ACE expert v ČR, nabízející rovněž odborné poradenství a školení všech produktů firmy Oracle na míru potřebám klienta.

Výpočetní technika

oprava počítače,zálohování dat,sítě, – Naše firma Vám zajistí kompletní servis v oblasti výpočetní a telekomunikační techniky.Poradíme,vysvětlíme i méně zručným uživatelům, jak se starat o svůj počítač.Provádíme montáž datových rozvodů.Instalace a konfigurace PC dle přání zákazníka.

VIP web

vip web, vip, webdesign, seo, optimalizace – Systém plně ovládá webové prezentace společnosti P4P. Umožňuje velice rychle vytvořit další web stránky. Podporuje web prezentace z hlediska optimalizace. Udržuje kompletní statistiky. Umožňuje administraci klientských webů.

Načítání trvalo 0.3292 sekund.