+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cisco repasovaný hardware

Klíčová slova: Cisco, router, switch, hardware, síťe, repasované

E-mail: info@cisco-used.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2009

Popis: Cisco repasované síťové komponenty. Cisco routery, Catalyst přepínače, Cisco wireless Aironet, Cisco IP telefonie a Cisco příslušenství paměti, zdroje, kabely. Poskytujeme roční záruku na výměnu vadného HW formou NBD.

Web: www.cisco-used.eu

Další související informace

Zyxel - sítě a VOiP

switche,firewall, zywall, router, VOiP – Společnost ZyXEL disponuje unikátním sortimentem výrobků - switche, ZyWALL, router, VoIP, firewall a další, které Vám pomohou získat rychlou a bezpečnou síť a to za velmi rozumné ceny. Navštivne náš e-shop a sami se přesvědčte!

Informace ze světa IT

IT novinky, Hardware, Software, Návody, Recenze – Informační portál o aktuálním dění v oblasti Informačních technologií. Recenze různých komponentů a programů. Návody k různým programům a přístrojům. Novinky ze světa internetu. Denně aktualizovaný obsah. S námi budete v obraze.

Vlastní elektronický obch

tvorba webových stránek,tvorba www stránek – Nabízíme kompletní vytvoření WWW stránek nebo vlastní elektronický obchod.Současně zajistíme doménu i hostování na našem serveru. Můžete si vyzkoušet vlastní e-shop zcela nezávazně a zdarma. Služby na které se můžete spolehnout.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.