+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cloudové služby Microsoft

Klíčová slova: cloudové služby, office 365, office365, windows 7

E-mail: volesky@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2012

Popis: Cloud computing se vysvětluje jako zlepšená verze virtualizace, dostupná přes internet. Vše, co se nachází za firewallem, je pro zákazníka v cloudu. Jinak řečeno, jde o síťové řešení, v němž se všechno – elektrické energie, výpočetní výkon, datový prostor, aplikace, obchodní procesy až po administraci a osobní spolupráci – poskytuje jako služba dostupná kdykoliv a kdekoliv.

Web: www.365it.cz

Další související informace

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

Mso365

cloud, Exchange Online, Office 365 – Služby Office 365 nabízejí takřka odkudkoli přístup k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendářům prakticky na libovolném zařízení (včetně osobních počítačů, počítačů se systémem Mac, Windows Phone, iPhone, Android a BlackBerry).

Načítání trvalo 0.2347 sekund.