+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COOLHOUSING Serverhouse

Klíčová slova: dedikovaný,server,HP,pronájem,serverů,hardware,vps

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Společnost Coolhousing s.r.o. se zabývá službami v oblasti server housingu, VPS hostingu, pronájmu dedikovaných a virtuálních privátních serverů. Nabídka služeb je rozšířena o velké množství programů jako jsou dedikátní linky, zálohování dat a další...

Web: www.coolhousing.net/cz.html

Další související informace

Akční nabídka DUCHWARE

lenovo,HP,notebook,nabídka,sestavy,počítače – Akční nabídka firmy DUCHWARE s.r.o. - notebooky Lenovo a HP, počítačové sestavy. Počítačové komponenty, prodej za nejlepší internetové ceny. Společnost Duchware s.r.o. nabízí kompletní sortiment výpočetní techniky, servis, systém ochrany informací, satelitní komplety, softwarové audity, poradenství ISO/OHSAS, správu sítí, e-shop.

OldanyGroup - your smart

virtualizace,vmware,správa,IT,servery,serverů – OldanyGroup je specialista na virtualizaci serverových a desktopových systémů na platformě VMware, cloud computing, správu serverů se systémy Windows i Linux a kompletní správu IT. Poskytujeme komplexní řešení pro malé firmy i velké korporace.

DomenyNet.cz

Doména,Domena,Domén,Domen,Prodej domén,Pronájem – Pronájem a prodej internetových domén. Provádíme profesionální služby v oblasti doménového servisu. Rádi Vám poradíme s výběrem domény, případně pro Vás můžeme prostřednictvím našeho portálu DomenyNet.cz zprostředkovat její nákup.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.