+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COOLHOUSING Serverhouse

Klíčová slova: dedikovaný,server,HP,pronájem,serverů,hardware,vps

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Společnost Coolhousing s.r.o. se zabývá službami v oblasti server housingu, VPS hostingu, pronájmu dedikovaných a virtuálních privátních serverů. Nabídka služeb je rozšířena o velké množství programů jako jsou dedikátní linky, zálohování dat a další...

Web: www.coolhousing.net/cz.html

Další související informace

XANADU a.s.

CAD,3D,Autodesk,AutoCAD,DWG,Citrix,HP,blade,GIS – CAD/CAM, GIS/FM, tisková řešení. AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D a produkty Autodesk. Počítače, servery, plotry HP. Síťové aplikace Microsoft, bezpečnost Symantec. Zakázkový vývoj CAD a intranet aplikací. Školicí středisko Autodesk. Servis HP po celé ČR.

ITpomoc.cz

hardware,software,hw,sw,servis,oprava,tiskárna,rou – Zabýváme se kompletní správou výpočetní techniky a internetu včetně bezdrátových sítí. Dále provádíme odborný servis a instalace hardware i software všeho druhu. Nabízíme veškeré zařízení, které potřebujete, jako například notebooky, PC sestavy, tiskárny a další zařízení. Poskytujeme konzultace v oblasti výpočetní techniky a navrhneme optimální řešení přímo pro Vás. Spravujeme firemní i domácí počítačové sítě. Poskytujeme tvorbu kvalitních internetových stránek a služby hostingu.

Thomas-Krenn.AG - serverová řešení na míru

server – Německý výrobce serverů Thomas Krenn AG má v nabídce rackové i tower servery, silent servery, virtualizaci, storage a zálohovací systémy. Každý server je před odesláním otestován. Jako jediný producent v oboru dodává individuálně konfigurované sestavy do 24 hodin, s technickou podporou 24/7.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.