+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Copywriter Jiří Krpeš

Klíčová slova: copywriter, copywriting, texty, psaní, web, www

E-mail: jiri.krpes@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2009

Popis: Profesionální web copywriting neboli psaní textů pro internet s ohledem na použitelnost webu: firemní prezentace produktů a služeb, PR články a jiné reklamní texty. Odborná spolupráce s webdesignéry na návrhu a tvorbě www stránek: grafické rozložení textu na stránce, pojmenování odkazů a štítků, optimalizace textu na klíčová slova. Textový audit použitelnosti stávající webové stránky a příslušné poradenství v oboru.

Web: www.textyproweb.cz/

Další související informace

Tvorba www stránek

tvorba internetových stránek, www, web, zdarma – Tvorba kvalitních internetových prezentací s doplňkovými službami zdarma. Vytvoříme Vám internetové stránky na míru Vašim požadavkům, které Vám budou zdrojem příjmů z textové reklamy na nich umístěné, budou Vám šetřit náklady na propagaci a reprezentaci a v neposlední řadě výrazně zvýší obrat Vaší firmy a tím i zisk!

Copywriting efektivně

copywriter, psaní textů, copywriting, cena – Copywriting (psaní textů) pro elektronická i tištěná média. Vylepšete obchodní úspěšnost svých stránek texty od profesionálního copywritera. Copywriting (psaní textů) pro elektronická i tištěná média. Vylepšete obchodní úspěšnost svých stránek texty od profesionálního copywritera.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.