+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Copywriting efektivně

Klíčová slova: copywriter, psaní textů, copywriting, cena

E-mail: martin@tomcik.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2012

Popis: Copywriting (psaní textů) pro elektronická i tištěná média. Vylepšete obchodní úspěšnost svých stránek texty od profesionálního copywritera. Copywriting (psaní textů) pro elektronická i tištěná média. Vylepšete obchodní úspěšnost svých stránek texty od profesionálního copywritera.

Web: www.tomcik.cz

Další související informace

PPC reklama a PPC marketi

ppc kampaně, platba za klik, pay per click, PPC – PPC reklama od nás vám získá pozornost zákazníků, a to rychle, cíleně a s efektem v podobě přímých prodejů. Chcete pomocí PPC vydělávat? Spolupracujte s profesionály, kteří vám PPC kampaně budou efektivně optimalizovat.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.2497 sekund.