+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Corporate identity, corporate image

Klíčová slova: corporate identity, corporate image, korporátní id

E-mail: info@impnet.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2013

Popis: Corporate identity či corporate image (do češtiny volně přeloženo firemní identita nebo firemní styl) lze charakterizovat jako soubor pravidel, kterými se firma a její zaměstnanci řídí. Jednou z nedílných složek corporate identity je jednotný vizuální styl.

Web: www.corporate-image.cz

Další související informace

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek,tvorba www, webdesign,seo – Active webdesign se specializuje na tvorbu webových stránek a webdesign. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení webových stránek na míru. Vytvoříme poutavé a přehledné webové stránky, které jsou snadno dohledatelné.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.