+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Corporate identity, corporate image

Klíčová slova: corporate identity, corporate image, korporátní id

E-mail: info@impnet.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2013

Popis: Corporate identity či corporate image (do češtiny volně přeloženo firemní identita nebo firemní styl) lze charakterizovat jako soubor pravidel, kterými se firma a její zaměstnanci řídí. Jednou z nedílných složek corporate identity je jednotný vizuální styl.

Web: www.corporate-image.cz

Další související informace

Webkatalogy

web-katalog, adresář – Stránky nabízející seznam více než 18 000 web-katalogů a adresářů do kterých si můžete zaregistrovat vaše stránky. Registrace do katalogů je jednou z nejdůležitějších součástí off-page optimalizace, protože tímto způsobem víte přilákat množství nových zákazníků.

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.2069 sekund.