+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Crazy Studio Design

Klíčová slova: grafické studio, webové studio, grafika, vektorová

E-mail: info@csdesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2009

Popis: Grafické a webové studio nabízí kreativní a moderní koncepty vašich stránek. Vytváříme ilustrace na základě vektorové grafiky : letáky, reklamní materiály, vizitky, flyery, loga, design webových stránek atd., upravujeme vaše fotografie do vektorové grafiky (ať už rodinné fotografie, nebo jiné).

Web: csdesign.cz

Další související informace

CRAYON: reklamní agentura

reklama, PR, grafické studio, design, webdesign – CRAYON - Vaše reklamní agentura! Zajistíme pro vás komunikační a reklamní kampaně, grafický design, webdesign, grafické studio, kompletní realizace tisku, reklamní předměty, 3D reklama, světelná reklama, billboardy, DTP studioinzerce v médiích... Pokud někdo dokáže naplánovat ucelenou a smysluplnou kampaň přesně zaměřenou na cílovou skupinu, pak je to právě tým agentury Crayon.

Stírací losy, šanony, pe

grafické studio, polygrafické studio, refos, vizit – Nabízíme komplexní služby v oblasti DTP, tisku a reklamních předmětů. V předtiskové přípravě grafický návrh, sazbu, zlom, sken foto, osvit na film nebo osvit tiskových desek CTP. Jsme schopni realizovat tisk a propagační výrobky v mnoha druzích např. klasický merkantil, letáky, katalogy, knihy, brožury, časopisy, pohledy, plakáty do formátu B1 100 x 70 cm, Zjednodušeně řečeno od vizitky až po billboard.

STARS studio

grafika, grafické studio, pardubice, stars, studio – STARS studio - grafické studio v Pardubicích, tvorba kvalitních www stránek, SEO - optimalizace pro vyhledávače, grafické návrhy tiskovin, firemní desig - corporate identity. Od konkurence nás liší proklientský přístup.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.