+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CRM - D3Soft s.r.o.

Klíčová slova: crm,systémy,software

E-mail: lubomir@jirista.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2009

Popis: CRM může výrazně napomoci k úspěchu na stále více konkurenčním trhu, samozřejmě za předpokladu, že je naimplementováno správně. CRM může výrazně napomoci k úspěchu na stále více konkurenčním trhu, samozřejmě za předpokladu, že je naimplementováno správně.

Web: www.d3soft.cz/crm-systemy/crm.html

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.