+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CRM CONTACT Professional

Klíčová slova: CRM, Diář, Adresář, obchodní případ, Databanka

E-mail: systegra@systegra.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2008

Popis: Tento software představuje profesionální nástroj pro správu vašich zákazníků, plánování času a souvisejících obchodních aktivit. Obsahuje systém inteligentního třídění (kategorizace) kontaktů a evidenci agend, které jsou s kontakty úzce propojeny. Jedná se hlavně o dokumenty, e-maily, obchodní případy, nabídky, jednání, telefonáty a další. Program lze snadno přizpůsobit konkrétním požadavkům pomocí uživatelského nastavení.

Web: www.systegra.cz

Další související informace

eWay CRM pro MS Outlook

CRM, projektové řízení, informační systém – Informační systém (CRM, Project Portfolio Management) pro malé a střední firmy uvnitř MS Outlook. Sdílení informací ve firmě, evidence zákazníků, správa a řízení projektů, analýza informací a jejich reportování, kapacitní plánování, document management.

Kalendář Naplánuj to!

kalendář, jmen, svátky, svátek, plánovací, diář – Kalendář Naplánuj to. Online plánovací kalendář pro práci i volný čas. Webový kalendář umožňuje listování a přecházení na libovolné datum, zobrazuje jména a svátky. Plánována je předpověď počasí a další funkce. Přehledný kalendář jmen a svátků. Psí kalendář. Další kalendáře přibývají.

Optimalizace pro vyhledávače

registrace do katalogů, free katalogy, seo – Poradíme Vám jak zviditelnit Váš web ve vyhledávačích. Vysvětlíme Vám jaké techniky se v současné době používají a jak tyto techniky fungují. Dozvíte se informace o pojmech SEO, HTML validace a Link building.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.