+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CSS Revue

Klíčová slova: CSS galerie

E-mail: info@cssrevue.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2008

Popis: CSS galerie graficky atraktivních českých webů. Hodnocení webů, komentáře, možnost navrhnout graficky atraktivní český web. V tento okamžik přes 100 graficky atraktivních webů a další neustále přibývají.

Web: www.cssrevue.cz

Další související informace

Obrázky Fotky Galerie

Obrázky Fotky Galerie obrazky www.obrazky-fotky.cz – Obrázky, fotky a galerie z různých výletů akcí apod... Fotky jsou většinou pořízené jedním jediným fotoaparátem: Olympus SP-560UZ s 18x Zoom. Jedná se o Osobní Galerii určenou pro lidi, kteří se zajímají o fotografování apod...

Nadační fond TREBBIA

Trebbia, evropská cena, Galerie MIRO, nadační fond – Trebbia je evropské ocenění zrozené v pražském kostele sv. Rocha jako přirozený dějinný průsečík téměř tisíciletého duchovního vývoje na tomto místě a pozitivního vztahu mezi mecenáši a tvůrci kulturních hodnot. Od roku 1994 v tomto jedinečném prostoru sídlí mezinárodní Galerie MIRO, která v roce 2000, jako výraz uznání podnikatelům, mecenášům i umělcům, zřídila evropskou cenu nazvanou podle řeky Trebbie. Tuto cenu nyní uděluje Nadační fond TREBBIA. Francouzský světec svatý Roch žil na přelomu 13. a 14. století. Pomáhal všude, kde řádila morová epidemie. Jeho péče o nakažené působila na mnohé jako zázrak. Nakonec touto nemocí sám onemocněl a uchýlil se do jeskyně na břehu italské řeky Trebbie. Podle legendy se mu zjevil anděl a dodal mu odvahu. Světce našel pes šlechtice Gotharda ze zámku v Sarmatu a denně mu nosil bochník chleba ze stolu svého pána. Díky tomu se uzdravil a mohl se vrátit k pomoci nemocným. Zemřel v roce 1327. Část světcových ostatků uchovává chrám sv. Víta v Praze. Jako díkůvzdání za to, že Prahu obešla morová epidemie, inicioval císař Rudolf II. a strahovský opat Jan Lohel v roce 1599 stavbu kostela v areálu kláštera a zasvětili ho svatému Rochu.

Hotel Galerie Třeboň v Třeboni

Hotel Galerie Třeboň ,ubytování v – Hotel Galerie Třeboň.Empírový dům, ve kterém najdete náš hotel Galerie Třeboň stojí v malebném centru města Třeboně v klidné Rožmberské ulici. V našem hotelu pro Vás máme k dispozici 12 pokojů s ubytovací kapacitou pro 30 hostů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, telefon a satelitní TV. Budete-li si přát, zapůjčíme Vám na pokoj DVD nebo videopřehrávač. Samozřejmostí hotelu je restaurace a bar. Nedílnou součástí našich služeb je ochotný a laskavý personál.Těšíme se na Vaši návštěvu .

Načítání trvalo 1.5321 sekund.