+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CSS Revue

Klíčová slova: CSS galerie

E-mail: info@cssrevue.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2008

Popis: CSS galerie graficky atraktivních českých webů. Hodnocení webů, komentáře, možnost navrhnout graficky atraktivní český web. V tento okamžik přes 100 graficky atraktivních webů a další neustále přibývají.

Web: www.cssrevue.cz

Další související informace

rolls royce phantom e-blog

Rolls royce, phantom, technicke parametry, galerie – Rolls-Royce Phantom je britský sedan ze stáje Rolls-Royce Motor Cars, z Anglie. Světlo světa spatřil v roce 2003. Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé, a Rolls-Royce Phantom Coupé a 2003 Phantom, jsou nejnovější přírůstky Rolls-Royce značky. Pojdtě poznat krasavce jako Rolls-Royce blíže.

Nadační fond TREBBIA

Trebbia, evropská cena, Galerie MIRO, nadační fond – Trebbia je evropské ocenění zrozené v pražském kostele sv. Rocha jako přirozený dějinný průsečík téměř tisíciletého duchovního vývoje na tomto místě a pozitivního vztahu mezi mecenáši a tvůrci kulturních hodnot. Od roku 1994 v tomto jedinečném prostoru sídlí mezinárodní Galerie MIRO, která v roce 2000, jako výraz uznání podnikatelům, mecenášům i umělcům, zřídila evropskou cenu nazvanou podle řeky Trebbie. Tuto cenu nyní uděluje Nadační fond TREBBIA. Francouzský světec svatý Roch žil na přelomu 13. a 14. století. Pomáhal všude, kde řádila morová epidemie. Jeho péče o nakažené působila na mnohé jako zázrak. Nakonec touto nemocí sám onemocněl a uchýlil se do jeskyně na břehu italské řeky Trebbie. Podle legendy se mu zjevil anděl a dodal mu odvahu. Světce našel pes šlechtice Gotharda ze zámku v Sarmatu a denně mu nosil bochník chleba ze stolu svého pána. Díky tomu se uzdravil a mohl se vrátit k pomoci nemocným. Zemřel v roce 1327. Část světcových ostatků uchovává chrám sv. Víta v Praze. Jako díkůvzdání za to, že Prahu obešla morová epidemie, inicioval císař Rudolf II. a strahovský opat Jan Lohel v roce 1599 stavbu kostela v areálu kláštera a zasvětili ho svatému Rochu.

Rynek

rynek - nákupy - internet - služby - galerie – Rynek, místo kde vše rozhodně nenajdeš! Rynek.name slouží jako obrazová galerie pro nákupy na internetu. Lze se zde seznámit i s dalšími aktivitami, a projekty, jejichž služeb lze využít. Zde na Rynku je používáno nákupního rádce Heuréka.cz, který umožňuje návštěvníkům srovnávat ceny.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.