+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CSS Web - Kódování webový

Klíčová slova: lukada, css, kódování, kodér, psd, kódování webový

E-mail: info@cssweb.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ??jna 2008

Popis: CSS Web nabízí převod vašeho grafického návrhu webových stránek do validního XHTML kódu s důrazem na SEO optimalizaci a přístupnost webu.

Web: www.cssweb.cz/

Další související informace

d-web

d-web, themes, css, html, php, videos, SEO optimal – D-web je webová stránka určená pro SEO optimalizaci, tvorbu vzhledů, tvorba videí a k tvorbě www stránek. Dále zde naleznete tipy na tvoru stránek v php nebo html. Uprava css a dalších templatů. Themes for wp.

www.validatory.sk

validátor, validácia, HTML, WCAG, CSS, W3C,RSS,XML – Preverte si kvalitu Vašich stránok.Odkazy na webové validátory HTML, CSS, WCAG, XML, RSS... Na tejto stránke nájdete na jednom mieste sprístupnené odkazy na kľúčové validátory, ktoré vykonajú validáciu zvolených webových dokumentov vzhľadom na aktuálne normy (X)HTML, CSS a WCAG. Preveriť si tu možete aj ďalšie parametre Vášho webu ako napr. platnosť hypertextových odkazov, validitu súboru robots.txt, súboru XML sitemapou webu, súborov indentifikujúcich ochranu súkromia P3P a rôzne druhy syndikovaných exportov.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.2317 sekund.