+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CVlite.sk

Klíčová slova: programátor, developer,job, skill, práce

E-mail: info@cvlite.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2013

Popis: Zoznam slovenských a českých IT profesionálov. Profily informatikov. Od software architektov a developerov až po web designérov a grafikov. Ponuka práce v oblasti informačných technológií. Informácie o IT firmách. Popis technológií a zručností. Zujímavé odkazy.

Web: www.cvlite.sk

Další související informace

Práce-Programátor,Síťař..

IT práce,Programátor,Developer,HTML,PHP,C++ – Hledáte práci jako Programátor v jazyku PHP,HTML nebo C++. Také je nabízená práce jako Developer čí síťař, obraťte se na vynikající firmu ITsearch s dlouho letou praxí, která vyhledává programatorskou práci u jiných firem.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Banners broker vydělávej

bannersbroker,banners broker,pasivní příjem, práce – Jak vydělat na internetové reklamě? Podnikejte z domova, tvořte pasivní příjem. Vydělávejte na internetu s Banners broker. Vhodné pro doplňění rozpočtu či ženy v domácnosti. Banners broker - začněte vydělávat na internetu

Načítání trvalo 0.0724 sekund.