+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CZ-torrent

Klíčová slova: torrent, stahování, prohlížeče, programy,aplikace

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2010

Popis: Stahovat přes torrent je vlastně velmi jednoduché. Přes torrent je výhodné zejména u souborů, o které je momentálně velký zájem. Platí totiž, že čím více lidí daný soubor stahuje, tím vetší rychlost pro všechny.

Web: www.cz-torrent.biz

Další související informace

Stáhnout

stahování, programy, sdílení, prohlížeče, zábava – Stahovat přes torrent je vlastně velmi jednoduché. Stačí, když k tomu máte správně nastavený program. Potom už stačí, aby jste daný torrent v programu otevřeli, nastavili místo kam chcete stahovaná data uložit a pak už jen čekat na stažení.

suprklikacky.cz

software, windows 8, windows 7, prohlížeče – Suprklikacky.cz se zabývají IT témata, jako jsou operační systémy (Windows), internetové prohlížeče, hardware, office, software a aplikace, pc hry, bezpečnostní počítače a v neposlední řadě výdělkem na internetu.

Dataport.cz

hosting, soubory, úložiště, výdělek, stahování – Sdílejte zdarma svá data s přáteli na file hostingu Dataport.cz. Kredity pro maximální přenosovou rychlost a libovolný počet stahovaných souborů za nejlepší ceny v ČR. Vydělejte si uploadem souborů. Vyhrajte kredity zdarma v soutěžích. To vše na serveru Dataport.cz.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.