+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czech-developers.net

Klíčová slova: Czech-developers, programování, software

E-mail: info@czech-developers.net

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2008

Popis: Stránky nezávislého vývojářského studia Czech-developers.net tvorba aplikací v jazyce VB.NET Stránky nezávislého vývojářského studia Czech-developers.net tvorba aplikací v jazyce VB.NET Stránky nezávislého vývojářského studia Czech-developers.net tvorba aplikací v jazyce VB.NET

Web: www.czech-developers.net

Další související informace

Frank-Studio.com

tvorba webu, programování, html, css, php, – Nechte si vytvořit webové stránky opravdu levně a kvalitně. Při tvorbě využíváme HTML a CSS, a programovat v PHP a MYSQL. Včetně registravce do internetových katalog včetně zahraničních internetových katalogů.

Hymbajs

programování, software,průmyslový software – Firma zabývající se zakázkovou realizací průmyslového softwaru. Zpracování dat o senzorů, snímačů a čidel, jejich archivace a vizualizace. Tvorba automatických operací. Realizace softwarového řešení pro rozličné průmyslové odvětví.

Programování

programování, html – Gravegame.net je internetový portál, který Vám přináší informace ze světa programování, grafiky, html a mnoha dalších oblastí. Naleznete u nás návody na tvorbu webových stránek, ale i námi vytvořené programy.

Načítání trvalo 2.1892 sekund.