+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CZECHIA.COM - webhosting

Klíčová slova: webhosting, doména, domény, serverhosting.

E-mail: dana.jaruskova@zoner.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2007

Popis: Poskytujeme webhosting s nepřetržitou zákaznickou podporou 24/7, zajišťujeme registrace domény a parkování zdarma. Součástí služeb je antivirová a antispamová ochrana pošty, technologie PHP, ASP, SQL a NET. Dále nabízíme neomezený serverhosting, serverhousing a webdesign.

Web: www.czechia.com/

Další související informace

Top10 Webhostingů

webhosting, webhostingy, domény, www, internet – Top 10 zahraničních a českých webhostingů. Přehledy, žebříčky, super akce a slevy těch nejvýznamnějších webhostingových společností. Pokud potřebujete nové stránky nebo eshop a hledáte vhodný webhosting - naše stránky jsou Vám k dispozici.

Správa datových sítí

správa sítě,webhosting,virtualizace,správa ORACLE – Kompletní tvorba a správa datových sítí, instalace a administrace serverů, aktivních prvků a koncových stanic. Návrh a nasazení serverových nebo desktopových virtualizačních technologií. Správa databází ORACLE a produktů společnosti CISCO.

Webhosting, Hosting

webhosting, web hosting – Profesionálny webhosting, registrácia domén, vývoj webov, marketing, administrácia serverov. Najväčší slovenský profesionálny webhosting s najnižšími cenami slovenských domén a garanciou vrátenia peňazí. Komplexné hostingové riešenia pre Váš web. Plaťte len zato, čo skutočne potrebujete!

Načítání trvalo 0.0575 sekund.