+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

d-web

Klíčová slova: d-web, themes, css, html, php, videos, SEO optimal

E-mail: gustavek22@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: D-web je webová stránka určená pro SEO optimalizaci, tvorbu vzhledů, tvorba videí a k tvorbě www stránek. Dále zde naleznete tipy na tvoru stránek v php nebo html. Uprava css a dalších templatů. Themes for wp.

Web: d-web.ic.cz

Další související informace

CSS Web - Kódování webový

lukada, css, kódování, kodér, psd, kódování webový – CSS Web nabízí převod vašeho grafického návrhu webových stránek do validního XHTML kódu s důrazem na SEO optimalizaci a přístupnost webu.

freefun.eu

hry, online, video, free, zdarma, games, videos – Online hry a videa všech kategorii zcela zdarma!! Zaručeně se nebudete nudit! Online hry a videa všech kategorii zcela zdarma!! Zaručeně se nebudete nudit!Online hry a videa všech kategorii zcela zdarma!! Zaručeně se nebudete nudit!Online hry a videa všech kategorii zcela zdarma!! Zaručeně se nebudete nudit!

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.