+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daniel Križák

Klíčová slova: daniel krizak, veřovice, podnikáni, s úsměvem

E-mail: info@danielkrizak.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2013

Popis: Blog o tom, jak si užívat život s úsměvem a podnikat z pláže, jak ukázat světu svůj obrovský potenciál, jak dosáhnout svých snů a cílů, jak řídit svou energii. Vše pro váš osobní růst a úspěch v životě a podnikání

Web: www.danielkrizak.cz

Další související informace

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

Software pro advokátní a právní kancelář

advokátní kancelář, advokátní kanceláře, – Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Blog Ondřeje Bárty

Ondřej Bárta, Blog, Internet, Podnikání – Blog o internetovém podnikání plný kvalitních a užitečných článků. Kromě klasických článků web obsahuje recenze různých WSO. Dále zde můžete najít step-by-step návody k výdělku na internetu. Tento blog rozhodně doporučuji!

Načítání trvalo 0.0782 sekund.