+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dark Portal

Klíčová slova: pc, hry, computer, WoW, LoL, návody, tipy, triky

E-mail: dpetersky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2011

Popis: Dark Portál poskytuje informace pro hráče PC her ve formě recenzí, tipů a triků do hry. Portál v budoucnosti nabídne i herní servery. Vítejte na webových stránkách Dark Portal. Snahou tohoto webu je poskytnutí všelijakých užitečných informací, tipů a triků do PC her. Dark Portal také v budoucnosti plánuje rozjet herní servery pro hry: Counter-Strike 1.6 World of Warcraft: Cataclysm Minecraft Věříme, že zde najdete informace, které hledáte pro sebe, pro své přátelé či pro svůj tým.

Web: www.darkportal.cz

Další související informace

PCDataLex

PC, počítač, levně, filmy, hry, IT, zadarmo, hudba – Počítačové sestavy dle přání zákazníka.Servis 24hodin denně, Software a Hardware...Stahování filmů, hudby, her, PC, počítač, levně, filmy, hry, IT, zadarmo, hudba Nabízíme instalace a opravy počítačů.

Levné zboží

Levný nákup z domova.auto,moto,pc,dovolená,kosmeti – pc,auto,cestování,půjčky,pojištění,levný nákup,oblečení.chaty a chalupy,sportovní oblečení,kosmetické potřeby,dovolená po celém světě za příznivé ceny,výdělek po internetu z domava,fotoaparáty,kamery,

Travian Rady, tipy, triky

Travian, rady, tipy, triky, finty, chyby, hra – Nápověda k online strategické hře Travian. Užitečné rady, tipy, triky a finty pro začátečníky i pokročilé, od začátku hry až po její konec. Které budovy a jednotky stavět, jak se rychle rozrůst, na čem vydělávat, jak útočit a jak se bránit.

Načítání trvalo 0.2836 sekund.