+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dark Portal

Klíčová slova: pc, hry, computer, WoW, LoL, návody, tipy, triky

E-mail: dpetersky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2011

Popis: Dark Portál poskytuje informace pro hráče PC her ve formě recenzí, tipů a triků do hry. Portál v budoucnosti nabídne i herní servery. Vítejte na webových stránkách Dark Portal. Snahou tohoto webu je poskytnutí všelijakých užitečných informací, tipů a triků do PC her. Dark Portal také v budoucnosti plánuje rozjet herní servery pro hry: Counter-Strike 1.6 World of Warcraft: Cataclysm Minecraft Věříme, že zde najdete informace, které hledáte pro sebe, pro své přátelé či pro svůj tým.

Web: www.darkportal.cz

Další související informace

MU Online high server

hra, hry, mu online, mmorpg, rpg, mu, daemonicmu – MU Online fun high exp server, na kterém si užijete spoustu zábavy. MU Online je korejská MMORPG hra, tkerou v pohodě rozjedete i na starších počítačích narozdíl od World of Wacraft, Lineage a WAR. MU Online high exp free fun server DaemonicMU - DaeMU

Levné repasované počítače

pc,nootebooky,nootebook,levné notebooky,repasované – Obchod s výpočetní technikou. Nabízíme levné repasované a nové počítače, notebooky, sestavy,LCD, monitory, tiskárny. Repasované notebooky a PC od značkových firem HP, Dell, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens a ostatních za nejlevnější ceny se zárukou. E-shop vám nabízí testované repasované notebooky, počítače a LCD k okamžitému odběru. Poskytujeme odborné poradenství. Levné notebooky a PC dodáváme většinou do druhého pracovního dne. Na repasované PC a LCD poskytujeme záruku až 2 roky jako na nové.

Reinstalace PC WINDOWS

reinstalace,pc,windows,os – Startuje Váš počítač dlouho?Je prohlížení internetu a práce s aplikacemi pomalá?Pamatujete si ještě, jak byl rychlý Váš počítač,když jste ho kupovali?Nemusíte investovat do nákupu nového počítače,zase jej můžete mít svižný(néli svižnější) jako dřív!!!

Načítání trvalo 0.0815 sekund.