+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Data Recovery Programs

Klíčová slova: data recovery programs, best data recovery tool.

E-mail: webmaster3@datarecoveryuk.co.uk

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2009

Popis: Data recovery programs, hard drive recovery tool to recover deleted file, formatted data and deleted partition. Best data recovery program can recover files and folder from FAT and NTFS file system and windows Vista.

Web: www.datarecoveryuk.co.uk/software/windows/

Další související informace

Direct mailing, marketing

direct marketing, direct mailing, transakční data – Celkový servis v oblasti direct marketingu. Navrhneme strategie, kreativní řešení, zpracování databází, výběry z adresářů, vyhodnocování, analýzy, spotřebitelské soutěže, věrnostní programy, telemarketing. 5p Agency to je direct mailing, direct marketing.

Best Western Hotel Tulipá

Best Western Hotel Tulipán – Hotel Best Western hotel Tulipán**** poskytuje kvalitní ubytování v komfortně zařízených pokojích v malebném prostředí Tatranského národního parku Vysokých Tater. Hotel svou ideální polohou v krásné přírodě s ojedinělým výhledem na tatranské vrcholky skýtá příležitost dokonalé rekreace. Vyberte si z velkoryse navrhnutých pokojů a vychutnejte si perfektní prázdniny, obchodní cestu nebo firemní či společensku akci. Hotel svým vybavením, všudypřítomnou rodinnou atmosférou a příjemným personálem nezklame ani nejnáročnější zákazníky. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích, ve standardních či luxusních apartmánech. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybavené telefone, TV se satelitem, minibarem, rychlovarnou konvicí, pracovním stolem, trezorem a připojením na internet a prostronou koupelnou s WC. Apartmány jsou navíc vybaveny zařízenou kuchyňkou a jídelním koutem. V našem wellnes centru můžete nechat hýčkat vaše tělo i smysly. K dispozici tu máme sauna, páru, infra sauna, aromaterapii, hydromasážní vana, nebo si můžete nechat udělat masáž. Hostům kteří zvolili pobyt v našem hotelu i pracovním účelům je k dispozici kongresová místnost s kapacitou 30-50 míst vybavená potřebnou audiovizuální technikou. Ti jež za neodělitelnou součást správné dovolené považují i dobré jídlo, jistě budou taktéž spokojení. Naše stylová restaurace v rámci hodnocení Združení hotelů a restaurací Slovenska a časopisu Gurmán skončila v první desítce nejlepších čtyřhvězdičkových hotelů na Slovensku. Nabízíme široký sortiment kvalitních a netradičních jídel a nápojů.

Best Western Hotel Panora

Best Western Hotel Panorama, hotel, ubytovani – Best Western Hotel Panorama Plzeń se nachází nedaleko centra města Plzně, v blízkosti klíčových příjezdových komunikací a přesto v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka.

Načítání trvalo 3.1795 sekund.