+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Datahousing.cz - služba s

Klíčová slova: Servery, server housing, datové centrum, hosting,

E-mail: Tomas.burion@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Zabýváme se poskytováním serverů pro vaše webové stránky nebo servery pro vaše firmy. Tyto servery mohou sloužit jako zálohovací médium. Servery jsou chráněny záložní energií USP, máte zde přístup 24/7 a ostraha je elektronická. Služby jsou ve třech variantách a to MINI, STANDART, PROFI.

Web: www.datahousing.cz/cz/servery/server-housing

Další související informace

G2 server

managed servery, Dedikované servery – Projekt G2 server přináší komplexní serverové řešení na míru. Poskytuje široké spektrum serverů pro různá použití - mail server, exchange, databázový, virtuální a windows SBS server. Podle typu správy lze volit managed servery či dedikované servery.

ServerHosting.cz

hosting, web hosting, server hosting, – ServerHosting.cz nabízí klasický Web Hosting, registraci domén, služby Managed Hostingu, VPS Hostingu a Server Hostingu v moderních datových centrech s adminsitrací, zálohováním a podporou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Technická podpora je k dispozici na chatu nebo bezplatné lince 800. Server Hosting nabízí širou paletu Managed Serverů k pronájmu na platformě Linux a MS Windows.

Relax Barrandov

relaxační centrum, wellness, solná jeskyně, lymfod – Nové wellness studio Relax and Beauty Barrandov Vám pomůže ve zdravém hubnutí! Na Vaši návštěvu čeká moderní solná jeskyně, ale také řada přístrojů na lymfatickou masáž a lymfodrenáž. Hubnutí jako relax – přijďte se podívat na Barrandov!

Načítání trvalo 2.9290 sekund.