+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Datahousing.cz - služba s

Klíčová slova: Servery, server housing, datové centrum, hosting,

E-mail: Tomas.burion@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Zabýváme se poskytováním serverů pro vaše webové stránky nebo servery pro vaše firmy. Tyto servery mohou sloužit jako zálohovací médium. Servery jsou chráněny záložní energií USP, máte zde přístup 24/7 a ostraha je elektronická. Služby jsou ve třech variantách a to MINI, STANDART, PROFI.

Web: www.datahousing.cz/cz/servery/server-housing

Další související informace

Datové schránky

Datové schránky, GORDIC, Konverze dokumentů,GINIS – Datové schránky a jejich vazba na Spisovou službu dle zákona č. 300/2008 Sb. Jaké jsou povinnosti úřadu vyplývající ze zákona ? Co to v praxi znamená pro činnost úřadu ? Jaké řešení přináší spisová služba GINIS ? Co je třeba udělat ?

VSHosting - server hostin

Managed servery,dedikované servery, server hostin – VSHosting poskytuje server housing, správu a pronájem vlastních serverů umístěných v nejlepším datacentru v ČR provozovaném dle standardu TIER 3+. Špičkové internetové zázemí pro internetové projekty! Kontaktujte nás!

CoolHousing - Server Hosting

server hosting, VPS hosting, server housing – Využijte našich rozmanitých služeb IT, kde pracují skuteční profesionálové. Sháníte server, který by byl Váš, řízen z datového centra v Praze a vy jste tak mohli sdílet Váš virtuální server pomocí naší techniky?

Načítání trvalo 3.2320 sekund.