+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Datové schránky a spisová

Klíčová slova: datové schránky,spisová služba,konverze dokumentů

E-mail: asi@asi.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2009

Popis: Datové schránky jsou povinné od 1. července pro obce, právnické osoby a volitelné pro fyzické osoby. Povinnost doručování a přijímání elektronické verze dokumentů pomocí datové schránky vyplývá ze zákona č. 300/2008 Sb.

Web: datoveschranky.asi.cz/

Další související informace

E-shop Power Energy - vše kolem baterií

datové kabely k mobilům, baterie do mobilů – Internetový obchod Power Energy s kamennou prodejnou v Brně - datové kabely k mobilům, baterie do mobilů, baterie do videokamer, fotoaparátů, notebooků a AKU nářadí, AC adaptéry k notebookům a LCD monitorům, bezpečnostní technika, nabíječky baterií.

Recomando

datové schránky, elektronický podpis, ISDS – Software pro datové schránky recomando, Vám ulehčí práci s obsluhou Vaší datové schránky. Již tento software používá přes 2000 uživatelů mezi kterými jsou i úřady a další OVM. Nespornou výhodou je i možnost vyzkoušení po dobu 30 dní zcela zdarma a to plnou verzi.

Skartovacka.info

skartovačka, skartace, likvidace dokumentů – Skartovaček papíru existuje na trhu nepřeberné množství. Na těchto stránkách najdete užitečné rady, jak si skartovací stroj vybrat, kde ho koupit, na co si dát pozor a proč je vůbec důležité dokumenty skartovat. Kompletní informační web věnovaný skartovacím strojům.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.