+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Datové schránky a spisová

Klíčová slova: datové schránky,spisová služba,konverze dokumentů

E-mail: asi@asi.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2009

Popis: Datové schránky jsou povinné od 1. července pro obce, právnické osoby a volitelné pro fyzické osoby. Povinnost doručování a přijímání elektronické verze dokumentů pomocí datové schránky vyplývá ze zákona č. 300/2008 Sb.

Web: datoveschranky.asi.cz/

Další související informace

Datové schránky

Datová schránka, zřízení datové schránky, poradens – Zajišťujeme zřízení datové schránky. Příjedeme k vám do firmy, zřídíme schránku, vysvětlíme zákonné povinnosti a pravidla, zaškolíme do ovládání systému. Prověříme váš počítač z hlediska bezpečnosti.

Recomando

datové schránky, elektronický podpis, ISDS – Software pro datové schránky recomando, Vám ulehčí práci s obsluhou Vaší datové schránky. Již tento software používá přes 2000 uživatelů mezi kterými jsou i úřady a další OVM. Nespornou výhodou je i možnost vyzkoušení po dobu 30 dní zcela zdarma a to plnou verzi.

ALTRON

datové centrum, UPS, záložní zdroje, chlazení – Společnost ALTRON a.s. nabízí širokou škálu řešení pro datová centra. Mezi nabízené služby a produkty patří datová centra na klíč, systémy chlazení, systémy napájení, monitoring a řízení datových center, konzultace a poradenství a provoz datových center. S vývojem a provozem datových center má společnost ALTRON 20 let zkušeností a disponuje týmem kvalifikovaných, motivovaných a zkušených pracovníků.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.