+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Datové schránky a spisová

Klíčová slova: datové schránky,spisová služba,konverze dokumentů

E-mail: asi@asi.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2009

Popis: Datové schránky jsou povinné od 1. července pro obce, právnické osoby a volitelné pro fyzické osoby. Povinnost doručování a přijímání elektronické verze dokumentů pomocí datové schránky vyplývá ze zákona č. 300/2008 Sb.

Web: datoveschranky.asi.cz/

Další související informace

Datové rozvaděče

datové rozvaděče, skříně, sítě, síť, kabely, kabel – Co jsou to datové rozvaděče a kde je koupit? Na tomto novém webu naleznete odpověď nejen na tuto otázku, ale i na další zajímavé témata zabývající se touto problematikou. datové rozvaděče, skříně, sítě, síť, kabely, kabel data, rack skříň

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Skartovacka.info

skartovačka, skartace, likvidace dokumentů – Skartovaček papíru existuje na trhu nepřeberné množství. Na těchto stránkách najdete užitečné rady, jak si skartovací stroj vybrat, kde ho koupit, na co si dát pozor a proč je vůbec důležité dokumenty skartovat. Kompletní informační web věnovaný skartovacím strojům.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.