+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Datové schránky a spisová

Klíčová slova: datové schránky,spisová služba,konverze dokumentů

E-mail: asi@asi.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2009

Popis: Datové schránky jsou povinné od 1. července pro obce, právnické osoby a volitelné pro fyzické osoby. Povinnost doručování a přijímání elektronické verze dokumentů pomocí datové schránky vyplývá ze zákona č. 300/2008 Sb.

Web: datoveschranky.asi.cz/

Další související informace

Telekomunikační služby, d

telekomunikační služby, datové služby, hlasové slu – Společnost MAXPROGRES je předním celonárodním telekomunikačním operátorem, zajišťující kompletní portfolio telekomunikačních služeb, jako jsou hlasové a datové služby, služby hostingu a ICT. Telekomunikační služby, datové služby MAXPROGRES

Skartovacka.info

skartovačka, skartace, likvidace dokumentů – Skartovaček papíru existuje na trhu nepřeberné množství. Na těchto stránkách najdete užitečné rady, jak si skartovací stroj vybrat, kde ho koupit, na co si dát pozor a proč je vůbec důležité dokumenty skartovat. Kompletní informační web věnovaný skartovacím strojům.

Profesionální datové cent

server hosting, cloud computing, datové centrum – Server hosting nebo cloud computing Vám pomohou efektivním způsobem minimalizovat náklady na Vaše serverová řešení. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů, jež zajišťují email hosting, respektive celé datové centrum na té nejlepší úrovni. Realizována Vám bude kreativní tvorba www stránek, ale také tvorba eshopů nebo moderní a líbivý webdesign. Nepodceňujte služby datacentra TI SYSTEMS.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.