+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DeCe HOTEL - software

Klíčová slova: hotelový, restaurační, směnárenský, software

E-mail: decehotel@dece.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervence 2010

Popis: DeCe Hotel - systém pro vedení hotelu, restaurace nebo směnárny. Kompletní řešení nebo každý modul zvlášť. Rezervace, ubytování, služby, prodej z recepce, restaurace, dotykový display, receptury, sklady, směnárenská činnost.

Web: decehotel.cz

Další související informace

Poradna - Svět Compů

hardware software pc tuning pc modding – Poradna - Svět Compů - Fórum o informačních technoligí.

Účetnictví Pohoda

Účetnictví Pohoda, účetní software Pohoda, licence – Účetnictví Pohoda, účetní software Pohoda, licence Pohoda, zakoupení licence Pohoda, Pohoda. Účetnictví Pohoda, účetní software Pohoda, licence Pohoda, zakoupení licence Pohoda, Pohoda, Účetnictví Pohoda, účetní software Pohoda, licence Pohoda, zakoupení licence Pohoda, Pohoda

AAlex kovový a školní náb

nábytek, školní, restaurační, kancelářský, resta – Firma Alex kovový a školní nábytek s.r.o. působí na českém trhu už od roku 2006. Během tohoto období jsme se stali jedním z předních dodavatelů školního nábytku a školních pomůcek v České republice. Neustále sledujeme současné trendy vývoje a design našich výrobků přizpůsobujeme potřebám zákazníků. Samozřejmostí je pro nás dodržování norem a předpisů, týkajících se výroby a kvality našich výrobků. Výrobní proces je řízený ve smyslu normy DIN EN ISO 9001:2000 a všechny výrobky mají certifikát společnosti TUV ER Hannover. Všechny tyto skutečnosti svědčí o tom, že místnosti vybavené naším nábytkem designově i funkčně plně uspokojují potřeby našich zákazníků. V naší nabídce najdete skutečně široký sortiment nábytku – od klasického školního nábytku až po moderní kancelářský. Pole naší působnosti jsme zaměřili na to, abychom dokázali uspokojit potřeby škol a učebních zařízení, stejně jakjo státních institucí, obecních a městských úřadů. Věnujeme se i oblastivelice populárního kovaného nábytku a nábytku pro restaurace, bary, přednáškové sály, šatny, exteriérový nábytek, atp. Mezi atraktivní nabídku můžeme zařadit oblast školních pomůcek, jejichž sortiment si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.