+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DeCe HOTEL - software

Klíčová slova: hotelový, restaurační, směnárenský, software

E-mail: decehotel@dece.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervence 2010

Popis: DeCe Hotel - systém pro vedení hotelu, restaurace nebo směnárny. Kompletní řešení nebo každý modul zvlášť. Rezervace, ubytování, služby, prodej z recepce, restaurace, dotykový display, receptury, sklady, směnárenská činnost.

Web: decehotel.cz

Další související informace

Můjcad.cz

cad,progecad,grafický software – Program progeCAD představuje levnou alternativu k nějrozšířenějším CAD programům. Nabízí stejné příkazy a funkce i drobná rozšíření. Několikanásobně nižší cena od klasického programu AutoCad. šetřete desítky tisíc korun a přejděte na program, který vám umožní používat stejné příkazy a nástroje, na které jste zvyklí, a ještě nabídne něco navíc.

BOOKTERRA, s.r.o.

online rezervační systémy, hotelový software – Společnost BOOKTERRA je dodavatelem špičkové rezervační technologie a online marketingové strategie pro hotelový průmysl. Dnes nejde už jen o to mít webové stránky, ale je třeba mít takový nástroj, který promění jejich návštěvníky na skutečné klienty. BOOKING ENGINE znamená přidat na webovou stránku hotelu tlačítko ‚online rezervace'. Je to funkce, která zvedne prodej o 30%. CHANNEL MANAGER - automatická, centrální správa portálů Booking.com, Venere, Expedia a Hotel.de. CRS - Centrální rezervační systém pro hotelové řetězce, touroperátory, cestovní kanceláře, kohokoli, kdo na svých webových stránkách podporuje nebo chce podporovat prodej ubytování. Neztrácejte potencionální hosty jen proto, že nemohou rezervovat online!

software pto e-shopy

software pro e-shopy, vlastni internetovy obchod – Software pro internetové obchody značky RedCart díky profesionálním nářadím a bohatým funkcím je ideální pro vedení internetového obchodu. Jednoduchá obsluha, integrace a neomezený hosting způsobují, že spolupráce s RedCart se vyplatí.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.