+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Definity Systems s.r.o. - software na zakázku

Klíčová slova: http://www.definity.cz

E-mail: seo@bmedia.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2009

Popis: Definity Systems s.r.o. se zabývá vývojem software na zakázku, připravuje softwarová řešení na míru a implementuje informační systémy. Softwarových služeb DEFINITY Systems využívají společnosti různých oborů i velikostí. Mezi nejvýznamnější patří Škoda Auto, Hewlett-Packard, Ticket Art, Central Group a Čepro. Kromě České republiky slouží naše aplikace i uživatelům z Velké Británie, Slovenska, Polska a Slovinska.

Web: www.definity.cz

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Liposukce zmražením

Liposukce zmražením, Kryolipolýza – Zformujte svou postavu rychle a bezbolestně pomocí revoluční metody. Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, je průlomovou cestou k dosažení štíhlé postavy bez hodin strávených v posilovně.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.