+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Definity Systems s.r.o. - software na zakázku

Klíčová slova: http://www.definity.cz

E-mail: seo@bmedia.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2009

Popis: Definity Systems s.r.o. se zabývá vývojem software na zakázku, připravuje softwarová řešení na míru a implementuje informační systémy. Softwarových služeb DEFINITY Systems využívají společnosti různých oborů i velikostí. Mezi nejvýznamnější patří Škoda Auto, Hewlett-Packard, Ticket Art, Central Group a Čepro. Kromě České republiky slouží naše aplikace i uživatelům z Velké Británie, Slovenska, Polska a Slovinska.

Web: www.definity.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0518 sekund.