+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Definity Systems s.r.o. - software na zakázku

Klíčová slova: http://www.definity.cz

E-mail: seo@bmedia.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2009

Popis: Definity Systems s.r.o. se zabývá vývojem software na zakázku, připravuje softwarová řešení na míru a implementuje informační systémy. Softwarových služeb DEFINITY Systems využívají společnosti různých oborů i velikostí. Mezi nejvýznamnější patří Škoda Auto, Hewlett-Packard, Ticket Art, Central Group a Čepro. Kromě České republiky slouží naše aplikace i uživatelům z Velké Británie, Slovenska, Polska a Slovinska.

Web: www.definity.cz

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0650 sekund.