+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Design Studio Brno

Klíčová slova: design brno, navrh vyrobek, cz design.

E-mail: z.pudil@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2011

Popis: Design Studio v Brně. Studio nabízí design výrobků, návrhy výstavních stánků a expozic, návrhy nových a redesign stávajících výrobků, výzdoby obchodních center, návrhy interiérů, konstrukce výrobků, design. Design Brno.

Web: www.design-brno.eu

Další související informace

Autoškola Online Brno

Autoškola Brno, Kuřim, autoškola v brně, online, – Autoškola Brno, Kuřim, individuální výuka pohodově u vašeho počítače, nástup jízd v rámci Brna si určujete sami, zkoušku absolvujete na malém městě Kuřim, kontaktovat nás můžete telefonicky na mobilní linku, internetem či osobně.

Webuše - webdesign Brno

webdesign, brno, dizajn, webové stránky, tvorba – Kompletní vytvoření webových stránek, na které se dobře dívá, včetně textů, které se dobře čtou. Při tvorbě webových stránek sleduji tři cíle: aby stránky dobře vypadaly, aby spolehlivě fungovaly a aby zaujaly svými texty. Běžně má každý z těchto cílů na starosti někdo jiný - grafik pečuje o vzhled, programátor o kódování a copywriter o obsah. Nabízím výhodu komplexní služby tři v jednom. A pokud je pro vás dostupné Brno, přidávám i druhou výhodu - možnost osobní spolupráce.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.