+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Design Vaší společnosti

Klíčová slova: Webdesign, návrh loga, tiskoviny, Grafický manuál

E-mail: brounek@nevada-design.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Návrh loga a tvorba webu. Tvoříme kompletní vzhled Vaší firmy. Webdesign, Logo, Vizitky, Letáky. Grafický návrh billboardů. Návrh, tisk a zasílání vizitek. Ručíme za kvalitní a kreativní zpracování jakékoli zakázky!

Web: www.nevada-design.cz

Další související informace

WEB PLUS - tvorba www

tvorba www stránek, webdesign, SEO, logo – Tvorba www stránek od malých prezentací po rozsáhlé korporátní weby. V ceně je vždy zahrnuta alespoň základní optimalizace pro vyhledávače. Grafické služby - vytvoření firemního loga a dalších propagačních materiálů např. interaktivní CD, vizitky, letáky, katalogy.

Prodejní stánky

reklamní, stánky, grafika, promo, loga, propagace – Nabízíme standardní řešení v podobě klasických promostánků, displayů, bannerů. Vytvoříme grafiku na Vaše přání, potiskneme vám loga, která spolu s našimi produkty vytvoří profesionální předváděcí systém, a to vše v krátkém dodacím termínu. Vývoj, výroba a pronájem promo stánků na výstavy a ochutnávky.

Sandstudios-grafika DTP

grafický design, sazba, DTP, webdesign, animace – Specializujeme se především na služby v oblasti grafického designu, zlomu a sazby různých dokumentů. Máme bohaté zkušennosti s grafickým zpracováním i zlomem knih a časopisů. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky na tvorbu internetových prezentací. Pomůžeme Vám úspěšně podnikat na Internetu. Vaše www stránky budou nejen skvěle vypadat ale zároveň obsadí přední místa ve vyhledávačích jako je např. Google nebo Seznam.cz. Naším cílem je postavit pro Vás webovou prezentaci nebo internetový obchod, který Vám bude vydělávat a přivede nové spokojené zákazníky. O Vaše www stránky se postaráme od začátku ? od registrace domény a hostingu až po navržení vhodných propagačních textů (copyrighting) a udržování nejlepších možných pozic ve vyhledávačích. Umíme navrhnout korporátní identitu včetně loga, firemních tiskovin, profilu společností či výročních zpráv. Navrhneme plakáty a letáky pro kulturní akce, obaly na CD nebo jiné podobné tiskoviny. Zajišťujeme kompletní služby v oblasti DTP, jako např. veškeré úpravy či retuše obrázků, skeny, předtiskovou přípravu. V případě zájmu vše spojíme s kompletní tiskovou produkcí a supervizí zakázky. Působíme sice v Praze, ale zakázku dodáme de facto po celém světě. Zajistíme fotografické služby jakéhokoliv typu, máme k disposici zkušené fotografy, ale i režiséry pro Vaše reklamní spoty. Na přání klienta ozvučíme reklamu, nebo vytvoříme radio-spoty popř. jiná audiovisuální díla. Připravíme výrobu všech tiskovin. Pro Vaši zakázku vybereme nejvhodnější tiskárnu a postaráme se o to, aby jste dostali hotové tiskoviny ?na klíč? až do Vaší firmy nebo domova. To vše v maximální kvalitě a rychlosti, spojené s příjemnou cenou.

Načítání trvalo 0.1023 sekund.