+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digital Generation

Klíčová slova: Digital Generation výplaty, registrace, video

E-mail: svoboda.infor@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2013

Popis: Institut Digital Generation se zabývá složitými zakázkami. Potřebují např. spočítat náročnou "úlohu", která by na výkonějším počítači trvala měsíce. Místo nakupování složitých a drahých počítačů, serverů se rozhodla pro možnost sloučení a tuhle "úlohu" i jiné zakázky, rozdělit mezi více počítačů. Následně místo měsíce, mají "úlohu" vyřešenou a spočítánou během několika minut. A o část zisku z těchto zakázek se dělí s těmi, kdo jim právě poskytnul zanedbatelnou část výkonu svého počítače.

Web: dg-future.webnode.cz/

Další související informace

TRACO SYSTEMS a.s.

hardware, software, video, Avid – TRACO SYSTEMS je obchodní společnost, která se specializuje na implementaci a systémovou integraci digitálních technologií se zaměřením na broadcast a postprodukci. V této oblasti nabízíme komplexní řešení počínaje analýzou a zpracováním projektu až po samotnou instalaci, zaškolení a servisní podporu.

Registrace do katalogů

Registrace do katalogů, registrace, návštěvnost – Nabízíme profesionální ruční registraci do nejvýznamnějších českých katalogů za bezkonkurenční cenu. Registrací do katalogů získáte zpětné odkazy, vyšší hodnocení Vašich stránek, návštěvnost a lepší pozice ve vyhledávačích.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.