+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digital Generation

Klíčová slova: Digital Generation výplaty, registrace, video

E-mail: svoboda.infor@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2013

Popis: Institut Digital Generation se zabývá složitými zakázkami. Potřebují např. spočítat náročnou "úlohu", která by na výkonějším počítači trvala měsíce. Místo nakupování složitých a drahých počítačů, serverů se rozhodla pro možnost sloučení a tuhle "úlohu" i jiné zakázky, rozdělit mezi více počítačů. Následně místo měsíce, mají "úlohu" vyřešenou a spočítánou během několika minut. A o část zisku z těchto zakázek se dělí s těmi, kdo jim právě poskytnul zanedbatelnou část výkonu svého počítače.

Web: dg-future.webnode.cz/

Další související informace

Registrace stránek

ruční, registrace, stránek, odkaz na stránku – Registrace stránek do katalogů a vyhledávačů již od 5,- Kč za katalog. Zviditelnětě se na internetu a dostaňte se na první místa v katalozích a vyhledávačích. Neusněte na vavřínech a nenechte se předběhnout vaší konkurencí.

katalog odkazů a firem

seo, zdarma, katalogy, registrace, odkazy – Pokud chcete být na internetu vidět, zaregistrujte si své stránky do našeho katalogu odkaz alfa.eu. V přehledných kategoriích pak uživatelé internetu velmi snadno najdou vaše stránky a využijou vašich služeb.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.