+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální vizitka

Klíčová slova: vizitky,vizitka,vcard,karta,osobni karta,profil,ko

E-mail: people4net@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2008

Popis: Digitální vizitka - Portál Digitalni-vizitka.cz Vám dává šanci vytvořit si ZDARMA vlastní virtuální vizitku, která bude vystavena pod svou unikátní url adresou. Místo pro zveřejnění Vašich osobních dat.

Web: www.digitalni-vizitka.cz/

Další související informace

Webdesign ANWE

webové stránky,reklamní předměty,vizitky,letáky,fo – Tvoříme sladěné webové stránky a internetové prezentace včetně SEO optimalizace. Navrhujeme vizitky, letáky a reklamní předměty. Průmyslové fotografie. Realizujeme projekty v oblasti školství a volnočasových aktivit.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

KT Web studio

webdesign, SEO, asp, html, sql – KT Web studio tvoří webové prezentace pro Vás... ASP, MS SQL, SEO, xHTML, CSS. Jsme mladý tým, který tvorba webových stránek baví. Na naší internetové stránce se jistě dozvíte víc, těšíme se na spolupráci.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.