+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diktátor Český jazyk.

Klíčová slova: Diktáty, Donutit k učení, Blokuje počítač,

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2010

Popis: Lámete si hlavu jak přinutit vaše dítě aby nevysedávalo u počítače a raději se učilo? Program Diktátor je řešením pávě pro Vás. Přinutí Vaše dítě k učení - blokuje ostatní programy, dokud dítě nesplní zadaný úkol.

Web: www.diktatorek.cz

Další související informace

Chaty a chalupy - prodej

chaty a chalupy, chaty a chalupy k pronajmutí – Přemýšlíte o koupi chaty nebo chalupy? Nabízíme vám chaty a chalupy k pronajmutí nebo na prodej v rámci celé ČR. Potřebujete s pronájmem chaty nebo chalupy poradit? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací na tel. 800 227 227

Omalovánky k vytisknutí

omalovánky, omalovánky k vytisknutí, koně, – Omalovánky k vytisknutí se motivy Hannah Montana, Barbie, auta, koně, princezny, kočky či dinosauři. Omalovánky online s možnosti vytisknutí. Omalovánky k vytisknutí se motivy Hannah Montana, Barbie, auta, koně, princezny, kočky či dinosauři. Omalovánky online s možnosti vytisknutí.

Měření emisí

Měření emisí, Účinnost spalování kotle, Kontroly k – Zajišťujeme autorizované služby v oblasti ekologie a energetiky. Naše laboratoř je vybavena moderními přístroji, což spolu s odborností našich pracovníků přispívá k vysoce sofistikované činnosti naší firmy.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.