+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Disney motivy na počítači

Klíčová slova: Disney elektronika, krásné myši, originální dárek

E-mail: info@disneydoplnky.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Naučte děti mít vlastní styl, být více osobitý či osobitá. S motivy Disney na počítačových doplňcích se odlišuje od mas. Jsou cestou k vytvoření vašeho vlastního stylu… Je snadné mít krásnou a osobitou myš, notebook, podložku pod myš nebo brašnu na notebook. Počítačové doplňky Disney jsou originálním dárkem pro vaše nejbližší. Potěší dítě, teenagera, ale i dospělého.

Web: www.disneydoplnky.cz

Další související informace

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

xSHOP - redakční systém pro e-shopy

eshop, e-shop, pronájem eshopů, tvroba e-shopů – Eshop, pronájem e-shopů - Profi, Standard. xSHOP - redakční systém pro e-shopy představuje hotové a otestované řešení pro menší i rozsáhlé internetové obchody, které je možné ihned nasadit do provozu.

Software pro advokátní a právní kancelář

advokátní kancelář, advokátní kanceláře, – Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Načítání trvalo 0.2578 sekund.