+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Distrolinux.cz

Klíčová slova: linux, ubuntu, freeware, open source, opensuse

E-mail: distrolinux@distrolinux.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2009

Popis: Oblíbené linuxové distribuce na jednom místě. Odkazy ke stažení, screenshoty, software, informace. Informace o linuxových distribucích jako je Ubuntu, Mandriva, Fedora, OpenSUSE atd. Přehled populárních open source programů.

Web: distrolinux.cz

Další související informace

Elxis CMS CZ

elxis cms, open source, multilingual, free cms, – České zastoupení redakčního a publikačního systému Elxis, který je poskytován v licenci GNU/GPL, tedy zdarma. Podporuje tvorbu vícejazyčných webů, každý registrovaný uživatel může mít na Vašich stránkách svůj blog, propracované SEO, RTL...

Chci Zdarma

zdarma, freeware – Blog o všem, co je na internetu dostupné zdarma. Software, on-line aplikace, webové aplikace, nástroje zdarma. Tipy na zajímavé stránky,které nabízejí "něco" zadarmo, novinky a články nejen ze světa internetu.

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.