+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Distrolinux.cz

Klíčová slova: linux, ubuntu, freeware, open source, opensuse

E-mail: distrolinux@distrolinux.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2009

Popis: Oblíbené linuxové distribuce na jednom místě. Odkazy ke stažení, screenshoty, software, informace. Informace o linuxových distribucích jako je Ubuntu, Mandriva, Fedora, OpenSUSE atd. Přehled populárních open source programů.

Web: distrolinux.cz

Další související informace

SKOLENI-KURZY.EU

rekvalifikace,školení,kurzy,windows,linux – Na webu SKOLENI-KURZY.EU najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře. Od účetnictví a personalistiky přes specializované počítačové kurzy po studium oceňování a odhady nemovitostí nebo školení pro realitní makléře.

Mac OS X Software

mac, os, x, freeware, software, open, source – Stránka zaměřená na software na Mac OS X. Převážně jsou zde ke stažení freeware nebo open source aplikace. Grafika a desing, Hry a zábava, Internet a sítě, Komunikace, Multimédia, Podnikání a domácnost, Úprava plochy, Utility a ostatní, Vývojové nástroje

LinuxLex

linux,lex,system,ubuntu,fedora,mandriva – Vše o operačnm systímu Linux. Proč přejít z Win na Linux. Recenze, články za světa linuxu, podpora, doporučení a volný SW pro Linux. Test všech distribucí!Vše o operačnm systímu Linux. Proč přejít z Win na Linux. Recenze, články za světa linuxu, podpora, doporučení a volný SW pro Linux. Test všech distribucí!

Načítání trvalo 0.2515 sekund.