+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DMS, ECM a Workflow

Klíčová slova:

E-mail: zuzana.plzenska@syconix.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2008

Popis: Správa a archivace dokumentů, skenování a OCR vytěžování dat, oběh a schvalování dokumentů ve workflow, dokumentové portály. Specializovaná řešení pro došlé faktury, smlouvy, ISO dokumentaci, projekční, výkresovou a technicko-provozní dokumentaci, zákaznickou dokumentaci ad.

Web: www.syconix.cz

Další související informace

Klaviry.eu - prodej pian

piano, pianino, klávesy, klavír, klavírová židle, – Zabýváme se prodejem pian, elektronických kláves a dalšího příslušenství. Široká nabídka pian a elektronických kláves jistě zaujme každého milovníka hudby. V naší nabídce naleznete také velký výběr klavírových židlí, které jsou nedílnou součástí každého nástroje.

Půjčky ihned bez registru

půjčky ihned bez registru, půjčky ihned, úvěr, – Tyto stránky se zabývají tématem Půjčky ihned bez registru a upozorňují na důležité skutečnosti, které byste měli znát jako zájemce o tento druh nebankovních půjček. Půjčky ihned bez registru poskytují také prostor inzerentům.

Jak se stát milionářem do

webinář, webináře, školení, jak vydělat peníze – Láká vás představa stálého finančního zabezpečení? Chcete se dozvědět více o novém způsobu elektronického online obchodování? Na našich stránkách naleznete přihlášku na webinář, kde v klidu ze svého domova můžete sledovat naši online prezentaci na svém PC. Ukážeme vám, jak toho lze jednoduchým, sofistikovaným způsobem dosáhnout.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.