+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DMS, ECM a Workflow

Klíčová slova:

E-mail: zuzana.plzenska@syconix.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2008

Popis: Správa a archivace dokumentů, skenování a OCR vytěžování dat, oběh a schvalování dokumentů ve workflow, dokumentové portály. Specializovaná řešení pro došlé faktury, smlouvy, ISO dokumentaci, projekční, výkresovou a technicko-provozní dokumentaci, zákaznickou dokumentaci ad.

Web: www.syconix.cz

Další související informace

Kotle

Kotle - prodej Kotle - prodej – Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej Kotle - prodej

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Korálky potěší bižuterie

korálky, e-shop, prstýnek, naušnice, andílci – Naše stránky se zaměřují na výrobu drobné bižuterie tvořené korálkami. V naší domácí dílničce vznikají ty nejkrásnější postavičky, zvířátka, přívěšky na mobilní telefony, ale třeba i náramky, náušnice, prstýnky, Vánoční ozdoby, neboli pod jedním názvem bižuterii z korálek.

Načítání trvalo 1.1295 sekund.