+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Docházkové a přístupové s

Klíčová slova: docházkový systém, docházkové systémy, přístupový

E-mail: info@alveno.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2011

Popis: Alveno dodává moderní docházkový systém, který šetří čas a náklady. Tyto docházkové systémy umožní efektivní evidenci docházky zaměstnanců. Kromě docházkových systémů nabízí společnost i přístupové systémy, které úspěšně nahrazují běžné klíče.

Web: www.alveno.cz

Další související informace

Fusion - gastrosystém

Gastronomický systém, skladové hospodářství, – Gastronomický systém FUSION je informační systém určený pro restaurace a stravovací provozy. Nasazení gastronomického systému FUSION ve Vaší restauraci přinese úsporu finančních prostředků a přesnou kontrolu nad chodem restaurace.

Kamerové systémy

kamerové systémy, kamerový zabezpečovací systém, k – Kamerové systémy, alarmy, zabezpečení. Instalace po celé republice.Instalujeme kamery skryté, otočné i v nativandal provedení. Zabezpečovací systémy a alarmy pro domy, byty kanceláře i velké venkovní prostory. Zabezpečíme Váš majetek na míru.

Docházkový systém

docházka, Docházkový systém, dochazkovy system – Docházkový systém slouží pro evidenci zaměstnanců, a její pozdější vyhodnocování. Možnost napojení docházkového systému na otisk prstu, omezí možnost zneužití celého systému. Docházkový systém s otiskem prstu

Načítání trvalo 0.0579 sekund.