+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Docházkové a přístupové s

Klíčová slova: docházkový systém, docházkové systémy, přístupový

E-mail: info@alveno.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2011

Popis: Alveno dodává moderní docházkový systém, který šetří čas a náklady. Tyto docházkové systémy umožní efektivní evidenci docházky zaměstnanců. Kromě docházkových systémů nabízí společnost i přístupové systémy, které úspěšně nahrazují běžné klíče.

Web: www.alveno.cz

Další související informace

Docházkový systém Docházk

docházka, docházkový, Docházkový systém, evidence, – Docházkové a přístupové systémy, vyhodnocení pracovní doby, evidence práce, podpora mezd, docházkové terminály na čipy a karty. Vše v jediném systému za bezkonkurenční cenu.Možnost objednání přes internet.

KELCOM Dubnica spol. s r.o.

zabezpečovacie systémy, kamery, požiarna signaliz – Dodávka a montáž zabezpečovacích systémov. Dodávka a montáž kamerových systémov.Dodávka a montáž elektrickej požiarnej signalizácie. Počítačove siete pasívna a aktívna časť. Dodávka a montáž zabezpečovacích systémov. Dodávka a montáž kamerových systémov.Dodávka a montáž elektrickej požiarnej signalizácie.

Docházkové systémy

docházkový systém, evidence docházky, počítačky – Například to, jestli nemáte v kase padělky, kolik dělá denní tržba a v jakých bankovkách či mincích nebo jak vaši zaměstnanci dodržují pracovní dobu. Na koho jiného byste se měli v těchto otázkách spolehnout, než na značku, která bezpečně ví,co dělá.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.