+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Docházkový systém Docházk

Klíčová slova: docházka, docházkový, Docházkový systém, evidence,

E-mail: bmsoft@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2009

Popis: Docházkové a přístupové systémy, vyhodnocení pracovní doby, evidence práce, podpora mezd, docházkové terminály na čipy a karty. Vše v jediném systému za bezkonkurenční cenu.Možnost objednání přes internet.

Web: www.dochazka.eu

Další související informace

Netdevelo s.r.o.

internetové obchody, e-shop, internetové aplikace, – Vývoj profesionálních internetových aplikací. Internetové obchody a objednávkové portály na míru. Správa a poradenství PPC kampaní, SEO optimalizace, tvorba grafiky a webhosting - netdevelo s.r.o. Vývoj internetových aplikací, internetových obchodů a objednávkových portálů.

Portál DaMaK plný novinek

damak, katalog, vyhledavač, email, služby, zprávy, – Portál nabízející spoustu služeb jako např. katalog odkazů, vyhledávač, založení emailu, rychlý přehled počasí a tv program. Při založení učtu získáte vlastní prostor pro uploadování souborů a založení vlastní fotogaleri a místnost na chat s kamarády.

Milan Seitler

fit vut, php, html, css, student, programování, – Web o online i offline tvorbě v oblasti IT. Články o FIT VUT, programování, tvorba webových stránek, služby html, php a css, ale taky věci z běžného života, názory na hudbu, sport či cokoliv jiného.

Načítání trvalo 0.2120 sekund.