+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Docházkový systém

Klíčová slova: Docházkový systém

E-mail: info@etend.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2013

Popis: Biometrický docházkový systém je komplexní profesionální řešení pro menší společnosti, které vám umožní pohodlně sledovat a vyhodnocovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců. Zaměstnanci se jednoduše při příchodu / odchodu identifikují otiskem prstu u docházkové čtečky, čímž vytvoří záznam v systému docházky, který následně zpracuje počítačový program. Program vám pak umožní neomezenou kontrolu nad aktuální přítomností vašich zaměstnanců a následné tvoření přehledných docházkových výkazů pro mzdy.

Web: www.etend.cz/cz/dochazkovy-system

Další související informace

Realitní Kancelář Real Kartel

realitní kancelář, reality, nemovitosti, nabídka – Realitní kancelář s dlouholetou tradicí Vám zprostředkuje nákup, prodej a pronájem nemovitostí, zajistí kompletní právní servis (kupní, darovací, zástavní smlouvy, rozdělení a vypořádání vlastnictví), znalecké posudky a daňové poradenství.

Outlet

outlet – Outlet store SHOPERMAN.CZ prodává značkové a skate oblečení, hip hop oblečení, street a outletovou módu z USA a Anglie. Jsme přímými dovozci, máme neobvykle nízké ceny. Prodáváme značky Roxy, Quiksilver, Ecko REd, Ecko Unltd. a další.

Saitech s.r.o.

Docházkový systém, PowerKey, Přístupové systémy – Společnost Saitech s.r.o. se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby.

Načítání trvalo 0.0521 sekund.