+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Docházkový systém

Klíčová slova: Docházkový systém

E-mail: info@etend.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2013

Popis: Biometrický docházkový systém je komplexní profesionální řešení pro menší společnosti, které vám umožní pohodlně sledovat a vyhodnocovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců. Zaměstnanci se jednoduše při příchodu / odchodu identifikují otiskem prstu u docházkové čtečky, čímž vytvoří záznam v systému docházky, který následně zpracuje počítačový program. Program vám pak umožní neomezenou kontrolu nad aktuální přítomností vašich zaměstnanců a následné tvoření přehledných docházkových výkazů pro mzdy.

Web: www.etend.cz/cz/dochazkovy-system

Další související informace

Bohemia Bus

autobusová doprava, pronájem autobusu/ů – Provozujeme zahraniční a tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu kvalitními autobusy Neoplan již od roku 1996. Zajišťujeme autobusovou dopravu na zájezdy různého typu, okružní jízdy, transfery, firemní akce a další.

Střechy Praha 4

střechy Praha 4, zateplení střechy Praha 4 – Střechy Praha 4: zateplení střechy a prodej střešní krytiny, izolačních materiálu na zateplení střechy, podkroví. Zajištění pokládky střešní krytiny a zateplení střechy, podkroví i půdy. Nadkrokevní izolace střechy a kvalitní střešní krytina umožní domácnostem snížit náklady za energii.

Razitka - razitka-online-rychle.cz

razítka, rychle, levně, online – Objednání nového razítka levně a rychle online po internetu. Jak vybrat vhodné firemní razítko. Přehled modelů razítek : datumová razítka, číslovací razítka, textová razítka a grafická razítka.

Načítání trvalo 0.0791 sekund.