+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Download Deamon tools

Klíčová slova: deamon tools,lite,download,návod,popis,informace

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2010

Popis: Deamon tools si právem vydobil postavení nejlepšího programu pro správu virtuálních mechanik, jenž je navíc šířen zcela zdarma. Přiřazení obrazu disku je velice jednoduché a dokáže si s ním poradit i naprostý laik.

Web: deamontools.flashbang.cz

Další související informace

Deamon tools

deamon tools,download,image,stáhnout – Deamond tools slouží ke správě virtuálních mechanik ve vašem počítači. S jeho pomocí můžete připojit image soubor jako klasickou mechaniku. U nás najdete návod na jeho zprovoznění a samozřejmě download.

CCleaner

ccleaner,optimalizace systému,registry,download – CCleaner je nástroj od společnosti Piriform určený k optimalizaci počítače. Toho docílí odstraněním dočasných souborů, historie prohlížeče, logů a umí si hravě poradit s neplatnými zápisy v registru operačního systému Windows.

VLC media player

vlc,media,player,download,ke stažení,zdarma,kodeky – Multimediální přehrávač je nepostradatelnou stránkou softwarové výbavy jakéhokoliv počítače. VLC media Player sice neoslní svým grafickým zpracováním, o to víc však překvapí širokou škálou možností v nastavení videa i audia.

Načítání trvalo 0.2488 sekund.