+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Download Total Commander

Klíčová slova: total commander,download,návod,ftp,Ultima Prime

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Total Commander se stal celosvětově nejoblíbenějším souborovým manažer postaveným na dvojici nezávislých panelů. Za podpory dobře propracovaného systému pluginů nemá sebemenší problém rychle a efektivně zpracovat jakýkoliv soubor.

Web: totalcommander.flashbang.cz

Další související informace

Hotfile Premium podpora

Hotfile,Premium,upload,download – Na file-hostingu Hotfile.com se uživatelé internetu mohou se svými přáteli podělit snadno a bezpečně o malé i velké soubory. Podpora pro české uživatele serveru Hotfile.com. Snadný nákup Premium účtů Hotlife za českou měnu. Nákup účtů s registrací i bez registrace. Rady a návody k provozu na Hotfile.com.

Avg anti-virus free edition

avg,antivir, ke stažení,zdarma,download – AVG se řadí mezi nejlepší antivirové programy, které je možné využívat zcela zdarma. Krom kvalitní rezidentní ochrany nabízí bezpečné prohlížení webových stránek a přístup na sociální sítě typu facebook.

Unreal Site

ftp,php-fusion,navody,zdarma,counter-strike – Stránky Unreal Site jsou stránky se smíšeným obsahem, neboli snážíme se, aby jsme poskytnuli vše, co si návštěvník může přát. Naleznete zde různé návody, tipy, triky, články o hrách a mnoho dalšího. Tyto články jsou určené jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušenější uživatele. V součastné době má projekt především řadu příznivců v hráčské komunitě, která se pořád zvětšuje.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.