+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DVD-R.cz

Klíčová slova: vypalování CD/DVD, potisk CD/DVD, výroba tiskovin, booklety

E-mail: milan.vobecky@diskus.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2007

Popis: Malonákladová výroba CD/DVD vypalováním a digitálním potiskem CD/DVD. Zajistíme tiskoviny, booklety, inlay, obaly na CD/DVD. Dodejte podklady, my zajistíme ostatní. Expresní termíny, pravidelné akce, zákaznické bonusy pro stálé zákazníky.

Web: www.dvd-r.cz

Další související informace

Vodácká trička

vodácká trička, vodácká trika, potisk triček, tisk – Vodácká trička vyrobená na na míru pro Vaši vodáckou partu. Stačí jen zvolit číslo motivu, barvu trička, barvu potisku, Váš doplňující text, popřípadě mapu na záda, potisk na rukáv a já Vám zašlu náhled Vašeho trička.

poháry-ADEK

Výroba a prodej sportovních pohárů,medailí,plaket, – Výroba a prodej sportovních pohárů,medailí,plaket,figurek,diplomů,věnce,pískování a gravírování skleněných trofeji.Do pohárů,medailí a dalších můžeme umístit i Vaše logo. Katalog zasíláme na požádání.

sáčky, tašky, přířezy, py

obaly, obalový materiál, výroba obalů – Firma DP-obaly dodává obaly velkým řetězcům i drobným odběratelům. Obaly lze potisknout až 4-barevným potiskem. Zakázková výroba obalů. Dodáváme sáčky, odnosné tašky, pytle na odpady,sáčky na psí exkrementy, přířezy, paletizační pytle, šatní obaly, školní obaly, obaly pro zdravotní účely, rybářské potřeby, oděvy i potraviny. Výroba mikrotenové fólie.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.