+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E LINKX a.s.

Klíčová slova: software,sklad,xSklad,eshop,ERP systém,účetnictví

E-mail: info@elinkx.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2013

Popis: Softwarové produkty pro sklady xSklad, prodej zboží na internetu eshopy iDeal, ERP systémy, účetnictví a další. Zasíťování skladů, prodej hardwaru a podpora. Vyznačujeme se individuálním přístupem tak, abychom co nejlépe dokázali uspokojit vaše požadavky na software a pomohli vám obchodně růst.

Web: www.elinkx.cz

Další související informace

CAD programy 4M

programy,software,grafický,3D,cad,progecad – Prodej a podpora CAD programů za nízkou cenu z dílny 4M nejen pro architekty a stavební projektanty. Obecný 4M IntelliCAD, komplexní architektonický program IDEA a specializované programy pro jednotlivé stavební profese.

www.it-support.sk

tvorba webstránok,správa siete,IT podpora,software – Našou doménou je správa siete a serverov (Linux, Windows), podpora užívateľov (vzdialená správa, telefonická podopora, výjazdy), servis počítačov, tvorba webstránok, úprava existujúcich webstránok a softvér na mieru.

Servis PC - Notebooků

servis pc,pc praha,oprava,odvirovani,účetnictví – Servis PC - notebooků a účetnictví. Hledáte rychlí, levný a kvalitní servis pro váš počítač, notebook? Jme tady pro vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Diagnostika závady do 30 min a zdarma. Na přaní přijedeme a opravíme u vás doma na počkání, nebo vyzvedneme zdarma vaše zařízení na opravu v našem servisu.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.