+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EasyPage - redakční sytém

Klíčová slova: easypage,redakční systém,CMS,publikační systém

E-mail: backlinks@e-solutions.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2010

Popis: EasyPage patří mezi nejmodernější řešení v oblasti CMS systémů. S jeho pomocí můžete velmi jednoduše a pohodlně spravovat obsah Vašich webových stránek, přičemž uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na uživatelský komfort.

Web: www.easypage.cz

Další související informace

Redakční systém ALTOS

redakční systém, publikační systém, CMS – Modulární redakční systém ALTOS (publikační systém, CMS) umožňuje jednoduchou a intuitivní správu webu. Redakční systém využívá k plnění WYSIWYG editor. Tvorba nových stránek a úprava bude přes redakční systém ALTOS hračkou. Stačí znalost MS Office.

Tvorba www na míru.

webové stránky,redakční systém,joomla,seo – Tvorba webových stránek, instalace redakčních systémů (CMS), E-shopu virtuemart, Seo optimalizace, registrace do 40 katalogů a 20 vyhledávačů, zprostředkování webhostingu a registrace domény zdarma.

Administrace CMS jednoduš

CMS, tvorba www stránek, tvorba webu, CMS jednoduš – Ovládání administrace NEKLogic® do vaší práce přináší rychlost a jednoduchost. Narozdíl od běžných administrací, vám přinášíme odlišnou a přirozenější logiku. Již si nebudete muset klást otázku "S čím budu pracovat?". Budete pracovat daleko intuitivněji

Načítání trvalo 0.0891 sekund.