+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Editor PSPad

Klíčová slova: editor,pspad,textový,free,freeware,zdarma

E-mail: support@pspad.com

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2009

Popis: PSPad editor je volně šiřitelný (freeware) univerzální editor pro MS Windows, který využijí všichni, kteří pracují s prostým textem, vytvářejí webové stránky, programují a potřebují IDE pro svůj kompilátor.

Web: www.pspad.com/

Další související informace

Darmožrout.cz

zdarma, zadarmo, vzorky, hudba, mp3, software – Webový projekt darmožrout.cz informuje o všem, co je na Internetu zadarmo. Nejoblíbenější je kategorie věci, kde naleznete reálné věci, které si přes Internet můžete objednat a to zcela zdarma! (Jedná se kupříkladu o vzorky voňavek nebo i tričko.)

Průvodce softwarem

software,freeware,zdarma,ke stažení,download – Potřebujete-li poradit, jaký software by rozhodně neměl chybět nainstalovaný ve vašem počítači, neváhejte navštívit naše stránky, kde máme shrnuto vše potřebné, co se této problematiky týče. Vše je srozumitelně vysvětleno s odkazy na stažení programu.

Fat Funky studio

Kulivočko,FatFunky,adventura,freeware,hra,Kuliočko – Oficiální stránky týmu Fat Funky, který se věnuje vývoji nové české adventury Kulivočko na Wintermute enginu. Na stránkách najdete aktuality, informace, screenshoty, hudbu a demoverzi adventury Kulivočko.

Načítání trvalo 0.1016 sekund.