+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EFECTIV,CZ - e-commerce

Klíčová slova: tvorba internetových obchodů

E-mail: registrace@efectiv.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2008

Popis: tvorba internetových obchodů, corporate design, web design, e-marketing, seo - optimalizace pro vyhledávače, registrace do katalogů, tvorba aplikací, tvorba databází, PPC - pay per click - zprosředkování kampaní

Web: www.efectiv.cz

Další související informace

Grafické práce

tvorba internetových stránek,tvorba www stránek – Grafické, programátorské a fotografické práce, reklamní služby - počítačová reklamní grafika (katalogy, kalendáře, letáky, plakáty, obalový design), grafické zpracování firemních tiskovin, venkovní reklama. Tvorba loga (logotyp) a zpracování jednotného firemního vizuálního stylu. Webdesign, tvorba internetových stránek, redakční systémy, tvorba internetových obchodů i na pronájem. Služby fotografického ateliéru (reklamní, módní a produktová fotografie), nabídka fotografií z fotobanky.

Tvorba www stránek

Webdesign, E-shop, tvorba internetových stránek – Vytváříme E-shopy, internetové stránky, redakční systémy a grafické návrhy. Pomůžeme se SEO a tvorbou firemního image. Dodáme inzertní server, internetový portál a katalog i zakázkový software. Zakládáme si na otevřeném jednání s našimi klienty.

Tvorba stránek

Tvorba internetových stránek, Tvorba www stránek, – Kreativní internetové studio poskytující kompletni servis v oblasti webdesignu, vývoje a tvorby webových aplikací. Naší snahou je vytvoření svěžích www stránek a e-shopù na miru a následná péče, včetně internetového marketingu a SEO optimalizace.

Načítání trvalo 0.0862 sekund.