+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekologická likvidace vozidel zdarma

Klíčová slova: ekologická likvidace vozidel

E-mail: autreg@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Na Autovrakovišti Morava v Olomouci zajišťujeme ekologickou likvidace vozidel zdarma. Likvidujeme všechny značky vozů, jsme autorizovaní Callpars Systems. U likvidací po dohodě odtah vozidla také zdarma.

Web: www.autovrakovistemorava.cz

Další související informace

Ekologická likvidace voz

Ekologická likvidace vozidel zdarma, autovraků. – Ekologická likvidace vozidel zdarma, autovraků. Odtahová služba pro vozy určené k likvidaci. Protokol o likvidaci, který obdržíte při přijetí vozu k likvidaci slouží jako důležitý dokument potřebný k trvalému vyžezení vozidla na dopravním inspektorátě (registr vozidel) a také pro pojišťovnu.

MAB auto

Odtahová služba, odtahovka, ekologická likvidace – Odtahová služba – zajistíme Vám odtah Vašeho vozidla – odtahovka Praha a Střední Čechy. Zajišťujeme také ekologickou likvidaci vozidel – likvidace autovraku včetně protokolu o ekologické likvidaci.

Likvidace aut Tábor

Ekologická likvidace aut, odtah vraků, Tábor – Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel v Jihočeském kraji. Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Váš vůz zdarma odvezeme, bezplatně ekologicky zlikvidujeme, a vystavíme vám protokol o ekologické likvidaci.

Načítání trvalo 0.0988 sekund.