+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekologická likvidace vozidel zdarma

Klíčová slova: ekologická likvidace vozidel

E-mail: autreg@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Na Autovrakovišti Morava v Olomouci zajišťujeme ekologickou likvidace vozidel zdarma. Likvidujeme všechny značky vozů, jsme autorizovaní Callpars Systems. U likvidací po dohodě odtah vozidla také zdarma.

Web: www.autovrakovistemorava.cz

Další související informace

Ekologická likvidace voz

Ekologická likvidace vozidel a autovraků – Ekologická likvidace vozidel a autovraků. Více na webu.Bezplatný odvoz vozidla a likvidace zdarma vč. protokolu se vztahuje na lokality: - Praha a těsné okolí, - Brno a okolí 60 km, - Ostrava a okolí 60 km.

Ekologická likvidace voz

Ekologická likvidace vozidel zdarma, autovraků. – Ekologická likvidace vozidel zdarma, autovraků. Odtahová služba pro vozy určené k likvidaci. Protokol o likvidaci, který obdržíte při přijetí vozu k likvidaci slouží jako důležitý dokument potřebný k trvalému vyžezení vozidla na dopravním inspektorátě (registr vozidel) a také pro pojišťovnu.

Ekologická likvidace

Ekologická likvidace vozidel, odtah vraků – U nás ekologická likvidace vozidel a autovraků probíhá snadno, rychle a hlavně je pro Vás zdarma! Ekologicky zlikvidujeme havarovaná, jinak poškozená osobní vozidla, dodávky i motocykly. Váš vůz zdarma odvezeme, bezplatně ekologicky zlikvidujeme, a vystavíme vám protokol o ekologické likvidaci, který je potřebný pro vyřazení vozu z evidence motorových vozidel.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.