+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERP-e firemní agenda - informační systém pro střední společnost

Klíčová slova: ERP, firemní agenda, sklad, finance, projekty, pro

E-mail: erpe-reg@agionet.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: ERP-e Firemní agenda, sklad, finance, projekty, půjčovna, projektový manager, inventář, CMS, faktury, kalkulace, nabídky, kalendářERP-e Firemní agenda, sklad, finance, projekty, půjčovna, projektový manager, inventář, CMS, faktury, kalkulace, nabídky, kalendář

Web: www.erp-e.cz

Další související informace

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Expresní servis notebooků

Hp, Epson, Canon, Samsung, Fujitsu, Minolta – Expresní servis a opravy tiskáren, monitorů, notebooků , počítačů a záložních zdrojů. Značky Konica Minolta , Brother, LYNX , Canon, Olivetti , Epson, Proview, Fujitsu Siemens, Sony, Genius, Xerox , (HP) Hewlett Packard, Samsung .

Načítání trvalo 0.0566 sekund.