+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERP-e firemní agenda - informační systém pro střední společnost

Klíčová slova: ERP, firemní agenda, sklad, finance, projekty, pro

E-mail: erpe-reg@agionet.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: ERP-e Firemní agenda, sklad, finance, projekty, půjčovna, projektový manager, inventář, CMS, faktury, kalkulace, nabídky, kalendářERP-e Firemní agenda, sklad, finance, projekty, půjčovna, projektový manager, inventář, CMS, faktury, kalkulace, nabídky, kalendář

Web: www.erp-e.cz

Další související informace

Velkoobchod

obchod, velkoobchod, skladiště, sklad, překladiště – Živnost je soustavná podnikatelská činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem a na vlastní odpovědnost za účelem dosazení zisku. V Česku provozování živností upravuje živnostenský zákon. Fyzická nebo právnická osoba, která chce živnost provozovat, musí získat živnostenské oprávnění pro danou činnost.

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

QI erp software

ERP, CRM, projekty, logistika, informačný, systém – QI je komplexný ERP podnikový, ekonomický a informačný systém, ktorý efektívne pomáha riešiť väčšinu bežných podnikových činností. V súčasnej dobe ho používa viac než 700 firiem z oblasti výroby, služieb, maloobchodu, veľkoobchodu, distribúcie, stavebníctva, projektového riadenia či servisu.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.