+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERP Orange Helios, D3Sof

Klíčová slova: software, IT, služby, ERP software

E-mail: catalogreg03@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: ERP systém s názvem Helios Orange je řešení pro střední společnosti, jež přináší efektivitu pro všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Nabízíme komplexní informační systém s řadou oborových řešení.

Web: www.software-erp.cz

Další související informace

Topuj.cz

Top články, Web, Služby, Zboží, Internet, IT, Info – Na těchto webových stránkách najdete pouze Top články, weby, služby a zboží, které lze nalézt na internetu. Mrkněte na kvalitní informace o tom nejlepším, co lze na internetu nalézt. Najdete zde tipy na práce, filmy, IT atd...

www.it-support.sk

tvorba webstránok,správa siete,IT podpora,software – Našou doménou je správa siete a serverov (Linux, Windows), podpora užívateľov (vzdialená správa, telefonická podopora, výjazdy), servis počítačov, tvorba webstránok, úprava existujúcich webstránok a softvér na mieru.

Počítačemb

software,hardware,sítě,tvorba webů a eshopů – Montáž a servis počítačů, správa počítačových sítí. Poradenské služby v oblasti hardware a software. Záchrana dat. Zajištění webhostingu. Tvorba a kompletní správa webových stránek a eshopů. Optimalizace Vašich webových stránek pro vyhledávače.

Načítání trvalo 0.0986 sekund.