+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERP Orange Helios, D3Sof

Klíčová slova: software, IT, služby, ERP software

E-mail: catalogreg03@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: ERP systém s názvem Helios Orange je řešení pro střední společnosti, jež přináší efektivitu pro všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Nabízíme komplexní informační systém s řadou oborových řešení.

Web: www.software-erp.cz

Další související informace

www.it-support.sk

tvorba webstránok,správa siete,IT podpora,software – Našou doménou je správa siete a serverov (Linux, Windows), podpora užívateľov (vzdialená správa, telefonická podopora, výjazdy), servis počítačov, tvorba webstránok, úprava existujúcich webstránok a softvér na mieru.

Freeware ke stažení

freeware,hry,programy,zdarma,download,software,sta – Stahování her a programů zdarma. Veškerý freeware otestován nejen mnou, ale i kvalitním antivirem. Pokud chcete stáhnout užitečný program nebo dobrou hru jednoduše, bez čekání, reklam a různé havěti, mrkněte...

Software na stánky

software,design,stánek,stánky,Octanorm,expozice – Expos je software, umožňující projektovat výstavní expozice a stánky. Systémy Octanorm, Maxima, Orbital, Alur, Struktur, Monti, SYMA Orbit, Subtil. Atypové prvky, nábytek, schodiště, svítidla, apod. Výpis použitých prvků.

Načítání trvalo 0.2101 sekund.