+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERP Orange Helios, D3Sof

Klíčová slova: software, IT, služby, ERP software

E-mail: catalogreg03@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: ERP systém s názvem Helios Orange je řešení pro střední společnosti, jež přináší efektivitu pro všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Nabízíme komplexní informační systém s řadou oborových řešení.

Web: www.software-erp.cz

Další související informace

Jaké to je.cz

zkušenosti, jaketoje.cz, produkty, služby, recenze – Sdílejme naše cenné zkušenosti s produkty a službami, jen tak zjistíme jaké to doopravdy vlastně je. Najděte si co Vás zajímá, podívejte se jak hodnotili ostatní a přidáním vlastní zkušenosti poraďte druhým.

Počítačovna

počítač, počítače, IT, služby, instalace – Nabízíme vše, co se týká počítačů, instalací, konfigurací, software, sítí, odvirování. Prodáváme kvalitní a levné počítačové sestavy. Rychlost, ochota, kvalita. Neváhejte nám napsat, rádi Vám pomůžeme

Počítačemb

software,hardware,sítě,tvorba webů a eshopů – Montáž a servis počítačů, správa počítačových sítí. Poradenské služby v oblasti hardware a software. Záchrana dat. Zajištění webhostingu. Tvorba a kompletní správa webových stránek a eshopů. Optimalizace Vašich webových stránek pro vyhledávače.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.