+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eXperience - wow server

Klíčová slova: WoW, server, free, patch 2.4.3, wotlk server

E-mail: roflak@kek.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2009

Popis: eXperience je český Free World of Warcraft (WoW) Burning Crusade server, bežící na patchi 2.4.3 s pracujícím Admin teamem, skvělou komunitou, prioritou kvality hry a oprav chyb. Skvělá komunita, časté eventy výhodou.

Web: wow-experience.eu

Další související informace

Webová stránka o Linuxu a

linux, klima8, software, server, tux, Klíma – Toto je osobní server, který spravuje Klíma Jan a provozuje zde i web o počítačích, především software a Linuxu a všem s tím spojeném včetně dění ve světě internetu. Za návštěvy a komentáře děkuji. power by Wordpress

Slečinky

hosting, obrázek, obrázky, image, zdarma, free – SLEČINKY.EU je jednoduchý obrázkový hosting pro každého kdo potřebuje zveřejnit obrázky či fotky. Můžete ukládat obrázky jako registrovaný uživatel nebo jako anonymní uživatel. Po nahrání obrázku na náš server vám budou vygenerovány odkazy, které můžete umístit na své stránky nebo fóra.

Herní Portál

madness, counter, strike, fy, server, cs, 1.6, pub – Herní portál na kterém najdete spousty kvalitních downloadů pro nejhranější online hry! Najdete zde Counter Strike, World of Warcraft, Call of Duty a Grand theft Auto. Skvělé servery a kvalitní admin team.

Načítání trvalo 0.2877 sekund.