+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ExpertKarel.cz

Klíčová slova: poptávka, nabídka, obchodní příležitosti, dodavate

E-mail: info@expertkarel.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2010

Popis: Spojujeme dodavatele a zákazníky. Vaší poptávku po službách/zboží ZDARMA rozešleme vhodným dodavatelům, kteří Vás osloví s nabídkou na míru. Dodavatelům zajistíme obchodní příležitosti z jejich oboru podnikání. Nastavte si kritéria pro profesionální výběrové řízení, ZDARMA za Vás oslovím relevantní dodavatele, porovnáte konkrétní nabídky a vyberete si toho nejvhodnějšího dodavatele. Expert Karel poptávajícím: 1. šetří čas při hledání dodavatelů 2. sníží konečnou cenu zakázky až o 30 % 3. zajistí rychlou reakci dodavatelů Registrujte se jako dodavatel, zprostředkuji Vám relevantní poptávky z Vašeho oboru a doručím je na Váš email. Získáte kontakty na relevantní zákazníky a nové obchodní příležitosti! Expert Karel dodavatelům: 1. zajistí zákazníky a obchodní příležitosti 2. sníží náklady na akvizici nových klientů 3. přivede nové zákazníky již dnes

Web: www.expertkarel.cz

Další související informace

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

xSHOP - redakční systém pro e-shopy

eshop, e-shop, pronájem eshopů, tvroba e-shopů – Eshop, pronájem e-shopů - Profi, Standard. xSHOP - redakční systém pro e-shopy představuje hotové a otestované řešení pro menší i rozsáhlé internetové obchody, které je možné ihned nasadit do provozu.

Poptávka zdarma

poptávka, poptávky, poptávkový katalog, poptávkách – Poptávkovýkatalog www.poptavky007.cz Vám nabízí jedoduché vkládání poptávek, ale i nabídek zdarma. Nabídka a poptávka firem i soukromých osob. Poptávky a poptávka jde přímo ke kvalifikovaným firmám, které mají o poptávky zájem - ať už je to poptávka práce, poptávka doučování,poptávky byty, poptávka služeb. E poptávky a aaa poptávky jsou příliš drahé, s našimi levnějšími, ale stejně kvalitními poptávkami ušetříte čas a hlavně peníze. Nabídka a poptávka na serveru www.poptavky007.cz jsou to pravé. Zadání poptávky a nabídky je vždy zcela zdarma a funguje na jednoduché bázi – vy poptáváte a my už se postaráme o ostatní. Poptávky ze stavebnictví, poptávky realit, poptávky práce, poptávka ubytování, poptávka přepravy, poptávka hlídání dětí, poptávky stavebních prací - vše najdete na www.poptávky007.cz - poptávky, se kterými ušetříte. S námi je to jednoduché a poptávky fungují trochu jinak, vložit poptávku, vybrat si druh poptávky, zadat poptávku a pak už jen chvíli počkat.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.